M.G. EVENTS S.R.L.
M.G. EVENTS S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Țăndărei, Oraș Țăndărei, Ialomița, CUI 35622014. Cifră de afaceri 2025: 261.725 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 35622014
- Denumire
- M.G. EVENTS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|21|57|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.02.2016
- Sediu
- BUCUREȘTI, nr. 116, Loc. Țăndărei, Oraș Țăndărei, Ialomița
- Activități autorizate (CAEN)
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 3
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
Arată toate (44)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor · rev. 3
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 3
- 5914 Proiecția de filme cinematografice · rev. 3
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală · rev. 3
- 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale · rev. 3
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
- 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
- 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3
- 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 261.725 lei (+30% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 214,4 mii lei · 2025 261,7 mii lei · maxim 2023 270,1 mii lei · minim 2020 36,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 130 mii lei · 2025 122,7 mii lei · maxim 2022 231 mii lei · minim 2018 −26,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2017 1 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 261.725 lei | 201.080 lei | 270.114 lei | 267.077 lei | 164.905 lei | 36.908 lei | — | 61.505 lei | 162.555 lei | 214.412 lei |
| Venituri totale | 261.733 lei | 201.080 lei | 270.115 lei | 267.079 lei | 164.906 lei | 36.909 lei | 1 lei | 66.456 lei | 163.803 lei | 214.412 lei |
| Cheltuieli totale | 113.889 lei | 70.394 lei | 122.965 lei | 28.619 lei | 6.823 lei | 2.289 lei | 7.485 lei | 92.551 lei | 115.908 lei | 78.000 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 122.662 lei | 116.537 lei | 144.449 lei | 230.990 lei | 153.136 lei | 33.606 lei | 0 lei | 0 lei | 46.257 lei | 129.980 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 7.484 lei | 26.760 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 122.662 lei | 116.537 lei | 144.449 lei | 230.990 lei | 153.136 lei | 33.606 lei | -7.484 lei | -26.760 lei | 46.257 lei | 129.980 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 194.417 lei | 213.972 lei | 158.937 lei | 378.774 lei | 194.972 lei | 52.630 lei | 26.178 lei | 43.362 lei | 114.992 lei | 133.114 lei |
| Datorii | 70.105 lei | 96.746 lei | 14.248 lei | 147.544 lei | 7.016 lei | 6.810 lei | 13.965 lei | 23.665 lei | 8.555 lei | 2.934 lei |
| Capitaluri proprii | 124.312 lei | 117.226 lei | 144.689 lei | 231.230 lei | 187.956 lei | 45.820 lei | 12.213 lei | 19.697 lei | 106.437 lei | 130.180 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este M.G. EVENTS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, M.G. EVENTS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul M.G. EVENTS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Țăndărei, Oraș Țăndărei, județul Ialomița (BUCUREȘTI, nr. 116); numărul de înmatriculare e J|21|57|2016, din 09.02.2016.
Ce cifră de afaceri a avut M.G. EVENTS S.R.L. în 2025?
261.725 lei, cu 30% peste 2024 (201.080 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 122.662 lei.
Câți salariați are M.G. EVENTS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre M.G. EVENTS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.