DARIANAMED SRL
DARIANAMED SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 35558477. Cifră de afaceri 2025: 864.657 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35558477
- Denumire
- DARIANAMED SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|252|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.02.2016
- Sediu
- MOARA DE FOC, nr. 1, bl. 595, parter, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 864.657 lei (+6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 76 mii lei · 2025 864,7 mii lei · maxim 2025 864,7 mii lei · minim 2016 76 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 44,2 mii lei · 2025 65,1 mii lei · maxim 2023 241,7 mii lei · minim 2016 44,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 3 · maxim 2018 3 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 864.657 lei | 818.250 lei | 658.359 lei | 507.770 lei | 455.755 lei | 406.857 lei | 428.732 lei | 344.964 lei | 130.930 lei | 75.960 lei |
| Venituri totale | 947.649 lei | 1.152.164 lei | 658.360 lei | 507.771 lei | 456.436 lei | 406.858 lei | 432.508 lei | 344.964 lei | 130.930 lei | 75.960 lei |
| Cheltuieli totale | 856.631 lei | 924.726 lei | 410.183 lei | 319.655 lei | 333.318 lei | 297.445 lei | 251.563 lei | 220.567 lei | 61.932 lei | 29.510 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 65.052 lei | 202.912 lei | 241.725 lei | 183.140 lei | 119.101 lei | 105.624 lei | 176.620 lei | 120.961 lei | 65.070 lei | 44.171 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 65.052 lei | 202.912 lei | 241.725 lei | 183.140 lei | 119.101 lei | 105.624 lei | 176.620 lei | 120.961 lei | 65.070 lei | 44.171 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 2.450.852 lei | 1.122.676 lei | 556.161 lei | 242.961 lei | 276.844 lei | 278.951 lei | 367.497 lei | 381.981 lei | 138.786 lei | 57.893 lei |
| Datorii | 2.067.887 lei | 862.824 lei | 314.236 lei | 59.621 lei | 81.919 lei | 173.127 lei | 190.677 lei | 260.820 lei | 73.516 lei | 13.522 lei |
| Capitaluri proprii | 65.252 lei | 203.112 lei | 241.925 lei | 183.340 lei | 194.925 lei | 105.824 lei | 176.820 lei | 121.161 lei | 65.270 lei | 44.371 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DARIANAMED SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DARIANAMED SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DARIANAMED SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (MOARA DE FOC, nr. 1, bl. 595, parter); numărul de înmatriculare e J|22|252|2016, din 01.02.2016.
Ce cifră de afaceri a avut DARIANAMED SRL în 2025?
864.657 lei, cu 6% peste 2024 (818.250 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 65.052 lei.
Câți salariați are DARIANAMED SRL?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DARIANAMED SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.