PROJECT RESIDENCE DVS S.R.L.

PROJECT RESIDENCE DVS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sibiu, Sibiu, CUI 35533480. Cifră de afaceri 2024: 262.486 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF

Registru

CUI
35533480
Denumire
PROJECT RESIDENCE DVS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|32|128|2016
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
28.01.2016
Sediu
NICOLAIE IORGA, bl. 61, sc. C, et. P, ap. uscătorie, Municipiul Sibiu, Sibiu
Activități autorizate (CAEN)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 2
  • 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · rev. 2
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
Arată toate (39)
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2016–2024 · 9 bilanțuri

Financiar · 2016–2024 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 262.486 lei (+8% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 13,5 mii lei · 2024 262,5 mii lei · maxim 2022 1,9 mil. lei · minim 2019 13,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2016 −418 lei · 2024 −183,9 mii lei · maxim 2021 711,1 mii lei · minim 2024 −183,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 2 · 2024 4 · maxim 2022 6 · minim 2020 2.

Indicator202420232022202120202019201820172016
Activitate
Cifră de afaceri netă262.486 lei242.930 lei1.927.089 lei136.336 lei162.457 lei13.459 lei———
Venituri totale447.486 lei680.823 lei1.204.456 lei1.438.892 lei162.457 lei14.516 lei0 lei0 lei311 lei
Cheltuieli totale630.045 lei674.665 lei921.455 lei726.879 lei158.331 lei40.693 lei1.089 lei461 lei726 lei
Rezultat
Profit net0 lei3.447 lei267.013 lei711.075 lei2.501 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă183.889 lei0 lei0 lei0 lei0 lei26.258 lei1.089 lei461 lei418 lei
Rezultat net-183.889 lei3.447 lei267.013 lei711.075 lei2.501 lei-26.258 lei-1.089 lei-461 lei-418 lei
Bilanț
Active totale1.897.835 lei2.255.652 lei1.627.780 lei1.905.065 lei2.559.826 lei68.975 lei58.629 lei801 lei1.036 lei
Datorii1.875.765 lei2.049.692 lei1.359.543 lei1.381.151 lei2.584.532 lei96.201 lei59.597 lei1.480 lei1.254 lei
Capitaluri proprii22.070 lei205.960 lei268.237 lei523.914 lei-24.706 lei-27.226 lei-968 lei-679 lei-218 lei
Oameni
Număr mediu de salariați42642————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este PROJECT RESIDENCE DVS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, PROJECT RESIDENCE DVS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul PROJECT RESIDENCE DVS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sibiu, județul Sibiu (NICOLAIE IORGA, bl. 61, sc. C, et. P, ap. uscătorie); numărul de înmatriculare e J|32|128|2016, din 28.01.2016.

Ce cifră de afaceri a avut PROJECT RESIDENCE DVS S.R.L. în 2024?

262.486 lei, cu 8% peste 2023 (242.930 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 183.889 lei.

Câți salariați are PROJECT RESIDENCE DVS S.R.L.?

4 salariați în medie în 2024 (2 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre PROJECT RESIDENCE DVS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.