SANTORISS ISTRA GRAND SRL
SANTORISS ISTRA GRAND SRL: firmă în funcțiune din Sat Izbiceni, Comuna Izbiceni, Olt, CUI 35523932. Cifră de afaceri 2022: 463.290 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35523932
- Denumire
- SANTORISS ISTRA GRAND SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|28|69|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.01.2016
- Sediu
- SG. JIANU DUMITRU, nr. 23, Sat Izbiceni, Comuna Izbiceni, Olt
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
Arată toate (13)
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou · rev. 2
- 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4743 Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2022 · 7 bilanțuri
Financiar · 2016–2022 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.
În 2022, cifra de afaceri netă a fost 463.290 lei (+63% față de 2021).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 26,2 mii lei · 2022 463,3 mii lei · maxim 2022 463,3 mii lei · minim 2016 26,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 15,6 mii lei · 2022 224 mii lei · maxim 2022 224 mii lei · minim 2016 15,6 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 463.290 lei | 283.558 lei | 278.140 lei | 58.800 lei | 104.050 lei | 72.440 lei | 26.170 lei |
| Venituri totale | 463.291 lei | 397.156 lei | 397.832 lei | 69.739 lei | 133.870 lei | 96.262 lei | 35.422 lei |
| Cheltuieli totale | 225.368 lei | 187.359 lei | 239.390 lei | 40.104 lei | 82.327 lei | 48.275 lei | 19.056 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 224.021 lei | 202.385 lei | 150.098 lei | 27.871 lei | 48.421 lei | 45.814 lei | 15.581 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 224.021 lei | 202.385 lei | 150.098 lei | 27.871 lei | 48.421 lei | 45.814 lei | 15.581 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 622.270 lei | 346.123 lei | 289.066 lei | 151.168 lei | 116.047 lei | 64.876 lei | 16.076 lei |
| Datorii | 57.967 lei | 5.841 lei | 1.071 lei | 13.271 lei | 6.021 lei | 3.271 lei | 285 lei |
| Capitaluri proprii | 564.303 lei | 340.282 lei | 287.995 lei | 137.897 lei | 110.026 lei | 61.605 lei | 15.791 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SANTORISS ISTRA GRAND SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SANTORISS ISTRA GRAND SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul SANTORISS ISTRA GRAND SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Izbiceni, Comuna Izbiceni, județul Olt (SG. JIANU DUMITRU, nr. 23); numărul de înmatriculare e J|28|69|2016, din 28.01.2016.
Ce cifră de afaceri a avut SANTORISS ISTRA GRAND SRL în 2022?
463.290 lei, cu 63% peste 2021 (283.558 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 224.021 lei.
De unde vin datele despre SANTORISS ISTRA GRAND SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.