STEL FIRE SRL
STEL FIRE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 35503404. Cifră de afaceri 2025: 268.741 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35503404
- Denumire
- STEL FIRE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|179|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.01.2016
- Sediu
- POPORULUI, nr. 60A, et. DEMISOL, LOT 2,CAMERA 1, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 268.741 lei (-6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 180,3 mii lei · 2025 268,7 mii lei · maxim 2024 285,2 mii lei · minim 2017 173,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 167,5 mii lei · 2025 154,1 mii lei · maxim 2018 212,8 mii lei · minim 2021 71,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 0 · 2025 1 · maxim 2021 2 · minim 2016 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 268.741 lei | 285.186 lei | 201.288 lei | 203.383 lei | 212.170 lei | 218.780 lei | 222.681 lei | 254.659 lei | 173.735 lei | 180.271 lei |
| Venituri totale | 270.934 lei | 285.186 lei | 201.388 lei | 203.394 lei | 212.746 lei | 219.428 lei | 223.460 lei | 268.570 lei | 175.909 lei | 180.271 lei |
| Cheltuieli totale | 114.424 lei | 121.076 lei | 118.086 lei | 86.041 lei | 139.406 lei | 111.440 lei | 89.594 lei | 50.906 lei | 17.672 lei | 7.331 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 154.125 lei | 161.258 lei | 81.530 lei | 115.360 lei | 71.473 lei | 105.902 lei | 131.631 lei | 212.767 lei | 152.960 lei | 167.532 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 154.125 lei | 161.258 lei | 81.530 lei | 115.360 lei | 71.473 lei | 105.902 lei | 131.631 lei | 212.767 lei | 152.960 lei | 167.532 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 200.425 lei | 212.918 lei | 92.438 lei | 131.521 lei | 77.884 lei | 121.782 lei | 138.201 lei | 351.026 lei | 287.919 lei | 171.035 lei |
| Datorii | 45.585 lei | 51.203 lei | 10.308 lei | 15.921 lei | 3.284 lei | 13.655 lei | 5.976 lei | 36.433 lei | 132.227 lei | 3.303 lei |
| Capitaluri proprii | 154.840 lei | 161.715 lei | 82.130 lei | 115.600 lei | 74.600 lei | 108.127 lei | 132.225 lei | 314.593 lei | 155.692 lei | 167.732 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STEL FIRE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, STEL FIRE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul STEL FIRE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (POPORULUI, nr. 60A, et. DEMISOL, LOT 2,CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|13|179|2016, din 27.01.2016.
Ce cifră de afaceri a avut STEL FIRE SRL în 2025?
268.741 lei, cu 6% sub 2024 (285.186 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 154.125 lei.
Câți salariați are STEL FIRE SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre STEL FIRE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.