EFMER S.R.L.
EFMER S.R.L.: firmă în funcțiune din Comuna Livada, Arad, CUI 35484388. Cifră de afaceri 2025: 14.000 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35484388
- Denumire
- EFMER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|97|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.01.2016
- Sediu
- LIVADA, nr. 866, Comuna Livada, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
Arată toate (18)
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 14.000 lei (+43% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 7,5 mii lei · 2025 14 mii lei · maxim 2019 22,1 mii lei · minim 2023 0 lei.
Rezultat net (lei): 2016 4,6 mii lei · 2025 6,6 mii lei · maxim 2019 16 mii lei · minim 2022 −20,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 0 · maxim 2016 1 · minim 2017 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 14.000 lei | 9.800 lei | 0 lei | 5.649 lei | 540 lei | 7.655 lei | 22.085 lei | 13.000 lei | 13.570 lei | 7.505 lei |
| Venituri totale | 14.000 lei | 9.800 lei | 0 lei | 5.649 lei | 540 lei | 7.655 lei | 22.085 lei | 13.000 lei | 13.570 lei | 7.505 lei |
| Cheltuieli totale | 6.160 lei | 5.245 lei | 5.864 lei | 26.391 lei | 5.902 lei | 4.645 lei | 5.469 lei | 12.977 lei | 4.823 lei | 2.725 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 6.586 lei | 4.523 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.780 lei | 15.953 lei | 0 lei | 8.340 lei | 4.555 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 5.864 lei | 20.911 lei | 5.378 lei | 0 lei | 0 lei | 367 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 6.586 lei | 4.523 lei | -5.864 lei | -20.911 lei | -5.378 lei | 2.780 lei | 15.953 lei | -367 lei | 8.340 lei | 4.555 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 20.773 lei | 13.950 lei | 9.308 lei | 8.272 lei | 26.099 lei | 31.461 lei | 28.989 lei | 12.776 lei | 13.134 lei | 4.862 lei |
| Datorii | 10.356 lei | 10.119 lei | 10.000 lei | 3.100 lei | 16 lei | 0 lei | 308 lei | 48 lei | 39 lei | 107 lei |
| Capitaluri proprii | 10.417 lei | 3.831 lei | -692 lei | 5.172 lei | 26.083 lei | 31.461 lei | 28.681 lei | 12.728 lei | 13.095 lei | 4.755 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 1 | 0 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EFMER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, EFMER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul EFMER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Comuna Livada, județul Arad (LIVADA, nr. 866); numărul de înmatriculare e J|02|97|2016, din 25.01.2016.
Ce cifră de afaceri a avut EFMER S.R.L. în 2025?
14.000 lei, cu 43% peste 2024 (9.800 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.586 lei.
Câți salariați are EFMER S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EFMER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.