RED BLUE CLUB S.R.L.
RED BLUE CLUB S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Lipia, Comuna Gruiu, Ilfov, CUI 35451070. Cifră de afaceri 2025: 301.437 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35451070
- Denumire
- RED BLUE CLUB S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|5114|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.08.2022
- Sediu
- Lipia - Grădiștea, nr. 42, Sat Lipia, Comuna Gruiu, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 2
- 0143 Creșterea cailor și a altor cabaline · rev. 2
- 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor · rev. 2
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
Arată toate (20)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 301.437 lei (+451% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 542,6 mii lei · 2025 301,4 mii lei · maxim 2017 716,8 mii lei · minim 2021 43,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 175,3 mii lei · 2025 −27,9 mii lei · maxim 2016 175,3 mii lei · minim 2023 −429,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 8 · 2025 2 · maxim 2018 15 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 301.437 lei | 54.668 lei | 74.451 lei | — | 43.336 lei | 419.020 lei | 574.986 lei | 697.353 lei | 716.814 lei | 542.579 lei |
| Venituri totale | 301.510 lei | 246.690 lei | 195.965 lei | 0 lei | 43.336 lei | 439.834 lei | 574.988 lei | 697.416 lei | 716.814 lei | 542.579 lei |
| Cheltuieli totale | 323.685 lei | 394.346 lei | 623.930 lei | 167.747 lei | 162.947 lei | 575.473 lei | 655.960 lei | 730.311 lei | 681.419 lei | 354.612 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 20.963 lei | 175.291 lei |
| Pierdere netă | 27.887 lei | 155.042 lei | 429.922 lei | 167.747 lei | 120.044 lei | 139.830 lei | 86.721 lei | 39.869 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -27.887 lei | -155.042 lei | -429.922 lei | -167.747 lei | -120.044 lei | -139.830 lei | -86.721 lei | -39.869 lei | 20.963 lei | 175.291 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.170.882 lei | 702.211 lei | 654.695 lei | 118.308 lei | 130.874 lei | 302.067 lei | 345.074 lei | 435.849 lei | 470.008 lei | 238.947 lei |
| Datorii | 2.140.873 lei | 1.644.315 lei | 1.441.756 lei | 475.447 lei | 320.267 lei | 371.416 lei | 274.594 lei | 278.647 lei | 272.937 lei | 63.456 lei |
| Capitaluri proprii | -969.991 lei | -942.104 lei | -787.061 lei | -357.139 lei | -189.393 lei | -69.349 lei | 70.480 lei | 157.202 lei | 197.071 lei | 175.491 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 11 | 11 | 15 | 14 | 8 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RED BLUE CLUB S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RED BLUE CLUB S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RED BLUE CLUB S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Lipia, Comuna Gruiu, județul Ilfov (Lipia - Grădiștea, nr. 42); numărul de înmatriculare e J|23|5114|2022, din 01.08.2022.
Ce cifră de afaceri a avut RED BLUE CLUB S.R.L. în 2025?
301.437 lei, cu 451% peste 2024 (54.668 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 27.887 lei.
Câți salariați are RED BLUE CLUB S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RED BLUE CLUB S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.