MUSIC ENGRAVER SRL

MUSIC ENGRAVER SRL: firmă în dizolvare sau lichidare din Municipiul Târgu Mureș, Mureș, CUI 35449909. Cifră de afaceri 2025: 77.997 lei, 1 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
35449909
Denumire
MUSIC ENGRAVER SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|26|62|2016
Stare în registru
în dizolvare sau lichidare
Data înmatriculării
20.01.2016
Sediu
G-RAL TRAIAN MOȘOIU, nr. 5/A, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 7410 Activități de design specializat · rev. 2
  • 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
18.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri

Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 77.997 lei (-47% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2016 127,8 mii lei · 2025 78 mii lei · maxim 2020 165,1 mii lei · minim 2025 78 mii lei.

Rezultat net (lei): 2016 60,9 mii lei · 2025 34,8 mii lei · maxim 2020 115,2 mii lei · minim 2025 34,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.

Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Activitate
Cifră de afaceri netă77.997 lei146.790 lei144.096 lei150.745 lei160.066 lei165.133 lei144.938 lei144.069 lei135.096 lei127.836 lei
Venituri totale78.744 lei146.844 lei145.084 lei152.188 lei161.853 lei165.994 lei146.305 lei144.069 lei135.096 lei127.961 lei
Cheltuieli totale42.003 lei57.871 lei54.551 lei49.538 lei49.195 lei49.515 lei52.174 lei84.844 lei69.155 lei65.742 lei
Rezultat
Profit net34.838 lei87.470 lei89.120 lei101.308 lei111.398 lei115.248 lei92.881 lei57.779 lei64.590 lei60.940 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net34.838 lei87.470 lei89.120 lei101.308 lei111.398 lei115.248 lei92.881 lei57.779 lei64.590 lei60.940 lei
Bilanț
Active totale35.078 lei159.744 lei92.529 lei104.346 lei114.202 lei130.551 lei99.020 lei103.992 lei67.782 lei63.748 lei
Datorii0 lei72.034 lei3.169 lei2.798 lei2.564 lei2.642 lei5.899 lei2.435 lei2.952 lei63.508 lei
Capitaluri proprii35.078 lei87.710 lei89.360 lei101.548 lei111.638 lei127.909 lei93.121 lei101.557 lei64.830 lei240 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MUSIC ENGRAVER SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, MUSIC ENGRAVER SRL figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 18.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul MUSIC ENGRAVER SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș (G-RAL TRAIAN MOȘOIU, nr. 5/A); numărul de înmatriculare e J|26|62|2016, din 20.01.2016.

Ce cifră de afaceri a avut MUSIC ENGRAVER SRL în 2025?

77.997 lei, cu 47% sub 2024 (146.790 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 34.838 lei.

Câți salariați are MUSIC ENGRAVER SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MUSIC ENGRAVER SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (18.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.