ARMIRA TELECOM SRL
ARMIRA TELECOM SRL: firmă în funcțiune din Sat Jucu de Sus, Comuna Jucu, Cluj, CUI 35428850. Cifră de afaceri 2025: 124.040 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 35428850
- Denumire
- ARMIRA TELECOM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|155|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.01.2016
- Sediu
- JUCU DE SUS, nr. 239a, Sat Jucu de Sus, Comuna Jucu, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
Arată toate (40)
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate · rev. 2
- 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate · rev. 2
- 4743 Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune · rev. 2
- 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu · rev. 2
- 6120 Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit) · rev. 2
- 6130 Activități de telecomunicații prin satelit · rev. 2
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9512 Repararea echipamentelor de comunicații · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 124.040 lei (-25% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 217,9 mii lei · 2025 124 mii lei · maxim 2018 299 mii lei · minim 2020 22,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 160,6 mii lei · 2025 82,1 mii lei · maxim 2018 217,3 mii lei · minim 2020 −102,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2025 1 · maxim 2021 3 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 124.040 lei | 166.410 lei | 104.650 lei | 118.449 lei | 151.701 lei | 22.235 lei | 294.633 lei | 298.990 lei | 219.413 lei | 217.852 lei |
| Venituri totale | 124.040 lei | 223.010 lei | 164.858 lei | 198.857 lei | 215.209 lei | 30.852 lei | 302.765 lei | 298.990 lei | 219.413 lei | 217.852 lei |
| Cheltuieli totale | 26.652 lei | 196.573 lei | 146.527 lei | 191.219 lei | 209.685 lei | 133.430 lei | 228.492 lei | 78.737 lei | 61.520 lei | 54.791 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 82.118 lei | 22.493 lei | 13.829 lei | 6.274 lei | 4.007 lei | 0 lei | 71.322 lei | 217.264 lei | 155.699 lei | 160.618 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 102.824 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 82.118 lei | 22.493 lei | 13.829 lei | 6.274 lei | 4.007 lei | -102.824 lei | 71.322 lei | 217.264 lei | 155.699 lei | 160.618 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 256.929 lei | 207.232 lei | 266.681 lei | 300.073 lei | 356.839 lei | 456.860 lei | 823.696 lei | 580.688 lei | 336.066 lei | 169.765 lei |
| Datorii | 219.108 lei | 251.529 lei | 234.340 lei | 223.139 lei | 222.231 lei | 261.107 lei | 527.147 lei | 51.237 lei | 23.879 lei | 8.147 lei |
| Capitaluri proprii | 37.821 lei | -44.297 lei | -2.679 lei | -16.509 lei | -22.783 lei | -25.145 lei | 72.773 lei | 529.451 lei | 312.187 lei | 161.618 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ARMIRA TELECOM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ARMIRA TELECOM SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul ARMIRA TELECOM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Jucu de Sus, Comuna Jucu, județul Cluj (JUCU DE SUS, nr. 239a); numărul de înmatriculare e J|12|155|2016, din 18.01.2016.
Ce cifră de afaceri a avut ARMIRA TELECOM SRL în 2025?
124.040 lei, cu 25% sub 2024 (166.410 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 82.118 lei.
Câți salariați are ARMIRA TELECOM SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ARMIRA TELECOM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.