LME EXPRESS CONTAB SRL

LME EXPRESS CONTAB SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Pitești, Argeș, CUI 35404087. Cifră de afaceri 2025: 147.082 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
35404087
Denumire
LME EXPRESS CONTAB SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|03|52|2016
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
13.01.2016
Sediu
VIILOR, nr. 1, bl. D11, sc. C, ap. 2, Municipiul Pitești, Argeș
Activități autorizate (CAEN)
  • 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · rev. 2
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri

Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 147.082 lei (-5% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2016 75,1 mii lei · 2025 147,1 mii lei · maxim 2024 154,7 mii lei · minim 2017 65,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2016 25,4 mii lei · 2025 8,3 mii lei · maxim 2023 69,3 mii lei · minim 2025 8,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.

Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Activitate
Cifră de afaceri netă147.082 lei154.672 lei153.974 lei98.051 lei81.638 lei72.445 lei69.675 lei68.837 lei65.870 lei75.089 lei
Venituri totale149.724 lei157.526 lei155.531 lei98.054 lei81.638 lei72.445 lei69.679 lei68.853 lei65.886 lei75.094 lei
Cheltuieli totale140.169 lei101.150 lei84.914 lei55.125 lei41.943 lei44.103 lei52.209 lei52.060 lei52.343 lei48.206 lei
Rezultat
Profit net8.282 lei55.037 lei69.294 lei40.839 lei37.294 lei26.334 lei16.195 lei16.105 lei12.883 lei25.386 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net8.282 lei55.037 lei69.294 lei40.839 lei37.294 lei26.334 lei16.195 lei16.105 lei12.883 lei25.386 lei
Bilanț
Active totale252.798 lei179.810 lei124.104 lei71.887 lei58.618 lei48.142 lei45.559 lei37.934 lei35.178 lei29.981 lei
Datorii86.247 lei1.141 lei473 lei1.246 lei1.242 lei1.268 lei137 lei8.706 lei22.055 lei4.395 lei
Capitaluri proprii166.551 lei178.669 lei123.631 lei70.641 lei57.376 lei46.874 lei45.422 lei29.228 lei13.123 lei25.586 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este LME EXPRESS CONTAB SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, LME EXPRESS CONTAB SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul LME EXPRESS CONTAB SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Pitești, județul Argeș (VIILOR, nr. 1, bl. D11, sc. C, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|03|52|2016, din 13.01.2016.

Ce cifră de afaceri a avut LME EXPRESS CONTAB SRL în 2025?

147.082 lei, cu 5% sub 2024 (154.672 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.282 lei.

Câți salariați are LME EXPRESS CONTAB SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre LME EXPRESS CONTAB SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.