IRMANOS D & G SRL
IRMANOS D & G SRL: firmă în funcțiune din Sat Căpâlnaș, Comuna Birchiș, Arad, CUI 35398872. Cifră de afaceri 2023: 215.575 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 35398872
- Denumire
- IRMANOS D & G SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|23|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.01.2016
- Sediu
- CĂPÂLNAȘ, nr. 97, Sat Căpâlnaș, Comuna Birchiș, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2023 · 8 bilanțuri
Financiar · 2016–2023 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 215.575 lei (+20% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 107,3 mii lei · 2023 215,6 mii lei · maxim 2023 215,6 mii lei · minim 2020 61,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 37,5 mii lei · 2023 98,9 mii lei · maxim 2019 117,5 mii lei · minim 2020 −35,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2023 1 · maxim 2016 2 · minim 2017 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 215.575 lei | 179.524 lei | 141.588 lei | 61.433 lei | 185.236 lei | 113.890 lei | 111.745 lei | 107.278 lei |
| Venituri totale | 215.575 lei | 185.155 lei | 141.588 lei | 61.433 lei | 185.236 lei | 113.891 lei | 111.745 lei | 107.278 lei |
| Cheltuieli totale | 114.593 lei | 113.809 lei | 46.734 lei | 95.527 lei | 65.489 lei | 74.926 lei | 45.944 lei | 68.284 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 98.869 lei | 66.588 lei | 90.692 lei | 0 lei | 117.545 lei | 37.826 lei | 64.693 lei | 37.538 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 35.741 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 98.869 lei | 66.588 lei | 90.692 lei | -35.741 lei | 117.545 lei | 37.826 lei | 64.693 lei | 37.538 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 204.517 lei | 402.094 lei | 330.944 lei | 237.252 lei | 278.630 lei | 158.339 lei | 113.607 lei | 42.483 lei |
| Datorii | 75.202 lei | 22.953 lei | 18.391 lei | 15.391 lei | 21.028 lei | 18.282 lei | 11.376 lei | 4.945 lei |
| Capitaluri proprii | 129.315 lei | 379.141 lei | 312.553 lei | 221.861 lei | 257.602 lei | 140.057 lei | 102.231 lei | 37.538 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IRMANOS D & G SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, IRMANOS D & G SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul IRMANOS D & G SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Căpâlnaș, Comuna Birchiș, județul Arad (CĂPÂLNAȘ, nr. 97); numărul de înmatriculare e J|02|23|2016, din 12.01.2016.
Ce cifră de afaceri a avut IRMANOS D & G SRL în 2023?
215.575 lei, cu 20% peste 2022 (179.524 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 98.869 lei.
Câți salariați are IRMANOS D & G SRL?
1 salariat în medie în 2023 (1 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IRMANOS D & G SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.