SIANBET CONFORT SRL
SIANBET CONFORT SRL: firmă în funcțiune din Sat Valea Mare-Podgoria, Oraș Ștefănești, Argeș, CUI 35386134. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35386134
- Denumire
- SIANBET CONFORT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|23|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.01.2016
- Sediu
- VALEA TURCULUI, nr. 11, Sat Valea Mare-Podgoria, Oraș Ștefănești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 2223 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 82 mii lei · 2022 127,8 mii lei · maxim 2022 127,8 mii lei · minim 2018 43,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 22,4 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2022 55,7 mii lei · minim 2018 −6,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2018 1 · maxim 2016 2 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | 127.770 lei | 52.970 lei | 66.200 lei | 59.513 lei | 43.064 lei | 53.430 lei | 82.000 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 127.770 lei | 52.970 lei | 66.200 lei | 59.513 lei | 43.064 lei | 53.430 lei | 82.000 lei |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 68.224 lei | 32.707 lei | 20.421 lei | 53.581 lei | 48.680 lei | 39.130 lei | 57.410 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 55.712 lei | 18.652 lei | 44.768 lei | 4.321 lei | 0 lei | 13.765 lei | 22.362 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 6.150 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 55.712 lei | 18.652 lei | 44.768 lei | 4.321 lei | -6.150 lei | 13.765 lei | 22.362 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 154.860 lei | 154.859 lei | 154.860 lei | 154.859 lei | 99.195 lei | 79.466 lei | 40.008 lei | 35.376 lei | 41.535 lei | 23.538 lei |
| Datorii | 1.230 lei | 1.229 lei | 1.230 lei | 1.229 lei | 1.277 lei | 200 lei | 5.510 lei | 5.199 lei | 5.208 lei | 976 lei |
| Capitaluri proprii | 153.630 lei | 153.630 lei | 153.630 lei | 153.630 lei | 97.918 lei | 79.266 lei | 34.498 lei | 30.177 lei | 36.327 lei | 22.562 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SIANBET CONFORT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SIANBET CONFORT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SIANBET CONFORT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Mare-Podgoria, Oraș Ștefănești, județul Argeș (VALEA TURCULUI, nr. 11); numărul de înmatriculare e J|03|23|2016, din 08.01.2016.
De unde vin datele despre SIANBET CONFORT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.