ANTURAJ PROJECTS SRL
ANTURAJ PROJECTS SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 35375305. Cifră de afaceri 2025: 1.469.389 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 35375305
- Denumire
- ANTURAJ PROJECTS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|60|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.01.2016
- Sediu
- Constantin Brâncoveanu, nr. 10, bl. B3, sc. 1, et. 6, ap. 24, CAM.1, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.469.389 lei (+82% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 123,9 mii lei · 2025 1,5 mil. lei · maxim 2025 1,5 mil. lei · minim 2020 63,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 57,1 mii lei · 2025 76,7 mii lei · maxim 2021 433,6 mii lei · minim 2020 16,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 3 · maxim 2023 4 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.469.389 lei | 805.566 lei | 945.967 lei | 1.175.619 lei | 644.595 lei | 63.734 lei | 214.597 lei | 235.406 lei | 339.409 lei | 123.859 lei |
| Venituri totale | 1.469.389 lei | 811.833 lei | 945.967 lei | 1.175.619 lei | 644.595 lei | 67.308 lei | 214.597 lei | 235.406 lei | 339.418 lei | 123.858 lei |
| Cheltuieli totale | 1.354.725 lei | 766.647 lei | 669.884 lei | 786.466 lei | 205.098 lei | 49.779 lei | 111.187 lei | 189.665 lei | 144.321 lei | 63.430 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 76.739 lei | 28.968 lei | 267.097 lei | 379.160 lei | 433.624 lei | 16.891 lei | 101.263 lei | 43.257 lei | 190.093 lei | 57.074 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 76.739 lei | 28.968 lei | 267.097 lei | 379.160 lei | 433.624 lei | 16.891 lei | 101.263 lei | 43.257 lei | 190.093 lei | 57.074 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.954.822 lei | 1.942.731 lei | 1.896.660 lei | 1.638.753 lei | 1.086.745 lei | 557.311 lei | 519.904 lei | 417.682 lei | 314.784 lei | 109.097 lei |
| Datorii | 317.404 lei | 357.178 lei | 397.299 lei | 406.489 lei | 233.641 lei | 148.534 lei | 128.018 lei | 127.059 lei | 67.417 lei | 51.823 lei |
| Capitaluri proprii | 1.590.792 lei | 1.514.053 lei | 1.485.085 lei | 1.217.988 lei | 838.828 lei | 408.777 lei | 391.886 lei | 290.623 lei | 247.367 lei | 57.274 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANTURAJ PROJECTS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ANTURAJ PROJECTS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ANTURAJ PROJECTS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (Constantin Brâncoveanu, nr. 10, bl. B3, sc. 1, et. 6, ap. 24, CAM.1); numărul de înmatriculare e J|40|60|2016, din 06.01.2016.
Ce cifră de afaceri a avut ANTURAJ PROJECTS SRL în 2025?
1.469.389 lei, cu 82% peste 2024 (805.566 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 76.739 lei.
Câți salariați are ANTURAJ PROJECTS SRL?
3 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANTURAJ PROJECTS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.