RAMALIS INTERSERV S.R.L.
RAMALIS INTERSERV S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Strejnicu, Comuna Târgșoru Vechi, Prahova, CUI 35373479. Cifră de afaceri 2025: 371.803 lei, 2 salariați. D
Registru
- CUI
- 35373479
- Denumire
- RAMALIS INTERSERV S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|6|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.01.2016
- Sediu
- STADIONULUI, nr. 8, Sat Strejnicu, Comuna Târgșoru Vechi, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Arată toate (7)
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 371.803 lei (+74% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 143,1 mii lei · 2025 371,8 mii lei · maxim 2019 644,2 mii lei · minim 2020 134,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 74,2 mii lei · 2025 −669 lei · maxim 2023 263,7 mii lei · minim 2019 −10,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 3 · 2025 2 · maxim 2018 4 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 371.803 lei | 213.245 lei | 465.010 lei | 492.431 lei | 436.754 lei | 134.378 lei | 644.222 lei | 284.613 lei | 138.804 lei | 143.090 lei |
| Venituri totale | 371.803 lei | 213.245 lei | 465.010 lei | 492.431 lei | 436.754 lei | 137.724 lei | 644.222 lei | 284.613 lei | 138.804 lei | 143.090 lei |
| Cheltuieli totale | 361.315 lei | 201.086 lei | 196.708 lei | 227.467 lei | 230.393 lei | 120.874 lei | 648.242 lei | 163.553 lei | 121.527 lei | 67.488 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 5.761 lei | 263.652 lei | 260.038 lei | 202.893 lei | 15.473 lei | 0 lei | 118.215 lei | 14.904 lei | 74.171 lei |
| Pierdere netă | 669 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 10.486 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -669 lei | 5.761 lei | 263.652 lei | 260.038 lei | 202.893 lei | 15.473 lei | -10.486 lei | 118.215 lei | 14.904 lei | 74.171 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 766.030 lei | 425.578 lei | 379.690 lei | 401.613 lei | 443.790 lei | 255.651 lei | 272.977 lei | 282.500 lei | 159.801 lei | 91.188 lei |
| Datorii | 685.140 lei | 356.139 lei | 55.829 lei | 81.366 lei | 28.421 lei | 43.176 lei | 75.974 lei | 75.011 lei | 70.526 lei | 16.817 lei |
| Capitaluri proprii | 68.770 lei | 69.439 lei | 323.861 lei | 320.247 lei | 415.369 lei | 212.475 lei | 197.003 lei | 207.489 lei | 89.275 lei | 74.371 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RAMALIS INTERSERV S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, RAMALIS INTERSERV S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RAMALIS INTERSERV S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Strejnicu, Comuna Târgșoru Vechi, județul Prahova (STADIONULUI, nr. 8); numărul de înmatriculare e J|29|6|2016, din 05.01.2016.
Ce cifră de afaceri a avut RAMALIS INTERSERV S.R.L. în 2025?
371.803 lei, cu 74% peste 2024 (213.245 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 669 lei.
Câți salariați are RAMALIS INTERSERV S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RAMALIS INTERSERV S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.