PREVENT SANO SRL

PREVENT SANO SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 35356699. Cifră de afaceri 2025: 375.427 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
35356699
Denumire
PREVENT SANO SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|3876|2015
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
23.12.2015
Sediu
PETUNIEI, nr. 7, ap. 61, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 375.427 lei (+4% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2016 40,5 mii lei · 2025 375,4 mii lei · maxim 2025 375,4 mii lei · minim 2017 24,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −130 lei · 2025 108,6 mii lei · maxim 2023 166,8 mii lei · minim 2019 −2,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 2 · maxim 2023 2 · minim 2019 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă375.427 lei361.119 lei310.908 lei150.511 lei49.200 lei——81.462 lei24.187 lei40.536 lei—
Venituri totale375.433 lei361.202 lei311.062 lei150.512 lei49.200 lei0 lei0 lei81.462 lei24.187 lei40.536 lei0 lei
Cheltuieli totale255.845 lei192.978 lei141.662 lei56.934 lei2.681 lei224 lei2.549 lei34.014 lei14.191 lei10.544 lei130 lei
Rezultat
Profit net108.550 lei159.013 lei166.755 lei91.394 lei45.043 lei0 lei0 lei45.004 lei9.270 lei28.776 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei224 lei2.549 lei0 lei0 lei0 lei130 lei
Rezultat net108.550 lei159.013 lei166.755 lei91.394 lei45.043 lei-224 lei-2.549 lei45.004 lei9.270 lei28.776 lei-130 lei
Bilanț
Active totale168.776 lei420.551 lei273.112 lei117.721 lei79.406 lei34.048 lei34.271 lei60.844 lei38.428 lei29.162 lei870 lei
Datorii59.986 lei13.743 lei9.557 lei20.921 lei315 lei0 lei0 lei24 lei312 lei316 lei800 lei
Capitaluri proprii108.790 lei406.808 lei263.555 lei96.800 lei79.091 lei34.048 lei34.271 lei60.820 lei38.116 lei28.846 lei70 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2221—11————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este PREVENT SANO SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, PREVENT SANO SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul PREVENT SANO SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (PETUNIEI, nr. 7, ap. 61); numărul de înmatriculare e J|12|3876|2015, din 23.12.2015.

Ce cifră de afaceri a avut PREVENT SANO SRL în 2025?

375.427 lei, cu 4% peste 2024 (361.119 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 108.550 lei.

Câți salariați are PREVENT SANO SRL?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre PREVENT SANO SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.