PNEUCOM TYRE STORE & SERVICES S.R.L.
PNEUCOM TYRE STORE & SERVICES S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Buzău, Buzău, CUI 35352646. Cifră de afaceri 2025: 111.310 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 35352646
- Denumire
- PNEUCOM TYRE STORE & SERVICES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|15598|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.12.2015
- Sediu
- 1 DECEMBRIE 1918, bl. 6H, et. 3, ap. 9, Municipiul Buzău, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Arată toate (16)
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 111.310 lei (-1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 9 mii lei · 2025 111,3 mii lei · maxim 2024 111,9 mii lei · minim 2015 9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 8,1 mii lei · 2025 6,8 mii lei · maxim 2022 18,3 mii lei · minim 2023 −8,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2018 2 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 111.310 lei | 111.931 lei | 74.381 lei | 109.174 lei | 86.138 lei | 75.058 lei | 84.718 lei | 84.559 lei | 91.055 lei | 57.862 lei | 9.049 lei |
| Venituri totale | 111.310 lei | 111.931 lei | 74.381 lei | 109.174 lei | 86.138 lei | 75.087 lei | 84.718 lei | 85.605 lei | 91.055 lei | 57.862 lei | 9.049 lei |
| Cheltuieli totale | 103.266 lei | 109.117 lei | 82.260 lei | 90.194 lei | 82.756 lei | 74.714 lei | 74.686 lei | 84.524 lei | 86.134 lei | 48.568 lei | 666 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 6.783 lei | 2.373 lei | 0 lei | 18.269 lei | 2.539 lei | 102 lei | 9.184 lei | 232 lei | 4.011 lei | 8.039 lei | 8.112 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 8.511 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 6.783 lei | 2.373 lei | -8.511 lei | 18.269 lei | 2.539 lei | 102 lei | 9.184 lei | 232 lei | 4.011 lei | 8.039 lei | 8.112 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 32.096 lei | 38.031 lei | 58.150 lei | 66.190 lei | 41.782 lei | 43.607 lei | 35.526 lei | 30.432 lei | 21.306 lei | 22.527 lei | 9.383 lei |
| Datorii | 13.832 lei | 19.605 lei | 14.923 lei | 14.452 lei | 8.312 lei | 12.677 lei | 4.698 lei | 8.788 lei | 143 lei | 5.376 lei | 271 lei |
| Capitaluri proprii | 18.264 lei | 18.426 lei | 43.227 lei | 51.738 lei | 33.470 lei | 30.930 lei | 30.828 lei | 21.644 lei | 21.163 lei | 17.151 lei | 9.112 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PNEUCOM TYRE STORE & SERVICES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PNEUCOM TYRE STORE & SERVICES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PNEUCOM TYRE STORE & SERVICES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Buzău, județul Buzău (1 DECEMBRIE 1918, bl. 6H, et. 3, ap. 9); numărul de înmatriculare e J|40|15598|2015, din 22.12.2015.
Ce cifră de afaceri a avut PNEUCOM TYRE STORE & SERVICES S.R.L. în 2025?
111.310 lei, cu 1% sub 2024 (111.931 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.783 lei.
Câți salariați are PNEUCOM TYRE STORE & SERVICES S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PNEUCOM TYRE STORE & SERVICES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.