DATA REC BUSINESS S.R.L.
DATA REC BUSINESS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Deva, Hunedoara, CUI 35331708. Cifră de afaceri 2025: 363.317 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35331708
- Denumire
- DATA REC BUSINESS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|1090|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.12.2015
- Sediu
- MIHAI EMINESCU, bl. 21, sc. C, ap. 21, Municipiul Deva, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
Arată toate (15)
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
- 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 363.317 lei (+31% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 33,1 mii lei · 2025 363,3 mii lei · maxim 2025 363,3 mii lei · minim 2016 33,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 13,1 mii lei · 2025 196,2 mii lei · maxim 2025 196,2 mii lei · minim 2017 8,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 363.317 lei | 277.682 lei | 204.450 lei | 139.800 lei | 131.150 lei | 104.400 lei | 94.650 lei | 54.855 lei | 39.875 lei | 33.126 lei |
| Venituri totale | 377.496 lei | 278.682 lei | 204.450 lei | 139.800 lei | 131.151 lei | 104.408 lei | 94.660 lei | 54.860 lei | 39.881 lei | 33.131 lei |
| Cheltuieli totale | 176.545 lei | 126.181 lei | 97.341 lei | 89.430 lei | 64.199 lei | 48.808 lei | 45.272 lei | 41.088 lei | 30.815 lei | 19.239 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 196.154 lei | 149.770 lei | 105.104 lei | 49.000 lei | 65.665 lei | 54.629 lei | 48.440 lei | 13.223 lei | 8.667 lei | 13.142 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 196.154 lei | 149.770 lei | 105.104 lei | 49.000 lei | 65.665 lei | 54.629 lei | 48.440 lei | 13.223 lei | 8.667 lei | 13.142 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 341.925 lei | 162.046 lei | 116.348 lei | 90.650 lei | 70.553 lei | 59.590 lei | 53.284 lei | 20.529 lei | 12.165 lei | 16.301 lei |
| Datorii | 145.489 lei | 12.076 lei | 11.044 lei | 41.450 lei | 4.688 lei | 4.761 lei | 4.644 lei | 7.106 lei | 3.298 lei | 2.959 lei |
| Capitaluri proprii | 196.436 lei | 149.970 lei | 105.304 lei | 49.200 lei | 65.865 lei | 54.829 lei | 48.640 lei | 13.423 lei | 8.867 lei | 13.342 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DATA REC BUSINESS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DATA REC BUSINESS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DATA REC BUSINESS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Deva, județul Hunedoara (MIHAI EMINESCU, bl. 21, sc. C, ap. 21); numărul de înmatriculare e J|20|1090|2015, din 16.12.2015.
Ce cifră de afaceri a avut DATA REC BUSINESS S.R.L. în 2025?
363.317 lei, cu 31% peste 2024 (277.682 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 196.154 lei.
Câți salariați are DATA REC BUSINESS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DATA REC BUSINESS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.