ACS NAPOCA SRL
ACS NAPOCA SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 35318342. Cifră de afaceri 2025: 148.130 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35318342
- Denumire
- ACS NAPOCA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3734|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.12.2015
- Sediu
- NICOLAE TITULESCU, nr. 111, ap. 7, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 0128 Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic · rev. 2
- 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire · rev. 2
- 2042 Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă) · rev. 2
- 2053 Fabricarea uleiurilor esențiale · rev. 2
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 2
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 2
Arată toate (14)
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 148.130 lei (-43% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 70,1 mii lei · 2025 148,1 mii lei · maxim 2024 262,1 mii lei · minim 2016 70,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −1,3 mii lei · 2025 31,7 mii lei · maxim 2025 31,7 mii lei · minim 2017 −11,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2019 2 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 148.130 lei | 262.138 lei | 220.089 lei | 175.441 lei | fără bilanț | 171.485 lei | 136.193 lei | 117.428 lei | 98.616 lei | 70.117 lei | — |
| Venituri totale | 202.587 lei | 262.844 lei | 228.409 lei | 178.760 lei | fără bilanț | 176.039 lei | 140.291 lei | 117.781 lei | 99.975 lei | 70.695 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 169.410 lei | 256.988 lei | 208.284 lei | 161.661 lei | fără bilanț | 143.616 lei | 131.443 lei | 123.794 lei | 110.058 lei | 75.759 lei | 1.267 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 31.693 lei | 4.140 lei | 18.240 lei | 15.294 lei | fără bilanț | 31.044 lei | 7.476 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 7.178 lei | 11.111 lei | 6.552 lei | 1.267 lei |
| Rezultat net | 31.693 lei | 4.140 lei | 18.240 lei | 15.294 lei | fără bilanț | 31.044 lei | 7.476 lei | -7.178 lei | -11.111 lei | -6.552 lei | -1.267 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 55.692 lei | 36.264 lei | 83.015 lei | 58.179 lei | fără bilanț | 45.082 lei | 26.919 lei | 22.727 lei | 26.307 lei | 37.002 lei | 18.626 lei |
| Datorii | 16.588 lei | 19.919 lei | 10.810 lei | 4.214 lei | fără bilanț | 32.470 lei | 45.351 lei | 48.635 lei | 45.037 lei | 44.621 lei | 19.693 lei |
| Capitaluri proprii | 39.104 lei | 16.345 lei | 72.205 lei | 53.965 lei | fără bilanț | 12.612 lei | -18.432 lei | -25.908 lei | -18.730 lei | -7.619 lei | -1.067 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 1 | fără bilanț | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ACS NAPOCA SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ACS NAPOCA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ACS NAPOCA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (NICOLAE TITULESCU, nr. 111, ap. 7); numărul de înmatriculare e J|12|3734|2015, din 11.12.2015.
Ce cifră de afaceri a avut ACS NAPOCA SRL în 2025?
148.130 lei, cu 43% sub 2024 (262.138 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 31.693 lei.
Câți salariați are ACS NAPOCA SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ACS NAPOCA SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.