OPENWAY SOLUTION SRL

OPENWAY SOLUTION SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 35314243. Cifră de afaceri 2025: 460.750 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF

Registru

CUI
35314243
Denumire
OPENWAY SOLUTION SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|15062|2015
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.12.2015
Sediu
GURA IALOMIȚEI, nr. 2, bl. H28, sc. B, et. 3, ap. 17, CAMERA NR.2, București Sectorul 3, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
  • 2612 Fabricarea subansamblurilor electronice (module) · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
Arată toate (11)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2016–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2016–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 460.750 lei (-2% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2016 218,6 mii lei · 2025 460,8 mii lei · maxim 2022 541,8 mii lei · minim 2016 218,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2016 514 lei · 2025 −4,8 mii lei · maxim 2022 153,1 mii lei · minim 2021 −99,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 3 · 2025 3 · maxim 2023 4 · minim 2016 3.

Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Activitate
Cifră de afaceri netă460.750 lei471.832 lei500.630 lei541.762 lei297.941 lei281.177 leifără bilanț297.399 lei219.100 lei218.608 lei
Venituri totale461.401 lei471.832 lei500.711 lei541.762 lei297.941 lei281.177 leifără bilanț297.424 lei318.861 lei218.608 lei
Cheltuieli totale461.907 lei409.766 lei436.535 lei383.702 lei394.257 lei314.664 leifără bilanț298.963 lei310.684 lei213.371 lei
Rezultat
Profit net0 lei48.015 lei59.169 lei153.113 lei0 lei0 leifără bilanț0 lei4.988 lei514 lei
Pierdere netă4.849 lei0 lei0 lei0 lei99.115 lei35.760 leifără bilanț4.036 lei0 lei0 lei
Rezultat net-4.849 lei48.015 lei59.169 lei153.113 lei-99.115 lei-35.760 leifără bilanț-4.036 lei4.988 lei514 lei
Bilanț
Active totale170.783 lei219.731 lei286.225 lei131.223 lei116.395 lei96.194 leifără bilanț31.888 lei25.835 lei30.739 lei
Datorii79.869 lei123.967 lei238.476 lei142.643 lei280.927 lei161.611 leifără bilanț26.613 lei20.133 lei30.025 lei
Capitaluri proprii90.914 lei95.764 lei47.749 lei-11.420 lei-164.532 lei-65.417 leifără bilanț5.275 lei5.702 lei714 lei
Oameni
Număr mediu de salariați334333fără bilanț333

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este OPENWAY SOLUTION SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, OPENWAY SOLUTION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul OPENWAY SOLUTION SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (GURA IALOMIȚEI, nr. 2, bl. H28, sc. B, et. 3, ap. 17, CAMERA NR.2); numărul de înmatriculare e J|40|15062|2015, din 10.12.2015.

Ce cifră de afaceri a avut OPENWAY SOLUTION SRL în 2025?

460.750 lei, cu 2% sub 2024 (471.832 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 4.849 lei.

Câți salariați are OPENWAY SOLUTION SRL?

3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre OPENWAY SOLUTION SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.