ANCOR ROMAC SHOPPING S.R.L.
ANCOR ROMAC SHOPPING S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Nămoloasa, Comuna Nămoloasa, Galați, CUI 35309026. Cifră de afaceri 2023: 15.100 lei. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 35309026
- Denumire
- ANCOR ROMAC SHOPPING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|17|1472|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.12.2015
- Sediu
- NĂMOLOASA, nr. 416, Sat Nămoloasa, Comuna Nămoloasa, Galați
- Activități autorizate (CAEN)
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2016–2023 · 5 bilanțuri
Financiar · 2016–2023 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2019.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 15.100 lei (+72% față de 2019).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 18,5 mii lei · 2023 15,1 mii lei · maxim 2017 19,4 mii lei · minim 2019 8,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 3,3 mii lei · 2023 1,7 mii lei · maxim 2017 4,4 mii lei · minim 2023 1,7 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 15.100 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 8.800 lei | 9.100 lei | 19.440 lei | 18.491 lei |
| Venituri totale | 15.100 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 8.800 lei | 9.100 lei | 19.440 lei | 18.491 lei |
| Cheltuieli totale | 13.089 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 6.626 lei | 6.203 lei | 14.418 lei | 14.628 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 1.731 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 1.910 lei | 2.623 lei | 4.439 lei | 3.307 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.731 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 1.910 lei | 2.623 lei | 4.439 lei | 3.307 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 19.291 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 12.676 lei | 11.539 lei | 10.902 lei | 12.789 lei |
| Datorii | 218 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 198 lei | 971 lei | 2.956 lei | 9.282 lei |
| Capitaluri proprii | 19.073 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 12.478 lei | 10.568 lei | 7.946 lei | 3.507 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANCOR ROMAC SHOPPING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANCOR ROMAC SHOPPING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul ANCOR ROMAC SHOPPING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Nămoloasa, Comuna Nămoloasa, județul Galați (NĂMOLOASA, nr. 416); numărul de înmatriculare e J|17|1472|2015, din 09.12.2015.
Ce cifră de afaceri a avut ANCOR ROMAC SHOPPING S.R.L. în 2023?
15.100 lei, cu 72% peste 2022 (8.800 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.731 lei.
De unde vin datele despre ANCOR ROMAC SHOPPING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.