VFO TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.
VFO TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 35281898. Cifră de afaceri 2025: 22.455 lei, 1 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 35281898
- Denumire
- VFO TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|4256|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.12.2015
- Sediu
- Zamfir Olaru, nr. 2, bl. 81C, sc. 1, et. 9, ap. 25, București Sectorul 5, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
Arată toate (11)
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 22.455 lei (-62% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,5 mii lei · 2025 22,5 mii lei · maxim 2023 230,9 mii lei · minim 2015 1,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,3 mii lei · 2025 −35,6 mii lei · maxim 2019 172,9 mii lei · minim 2025 −35,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 22.455 lei | 59.558 lei | 230.885 lei | 18.136 lei | 17.580 lei | 52.792 lei | 223.974 lei | 7.587 lei | 86.086 lei | 27.718 lei | 1.500 lei |
| Venituri totale | 29.225 lei | 63.120 lei | 232.222 lei | 28.059 lei | 17.579 lei | 53.592 lei | 224.134 lei | 7.677 lei | 86.153 lei | 27.719 lei | 1.500 lei |
| Cheltuieli totale | 64.560 lei | 62.164 lei | 126.212 lei | 26.301 lei | 16.593 lei | 51.474 lei | 44.479 lei | 6.961 lei | 21.276 lei | 11.570 lei | 205 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 421 lei | 103.853 lei | 1.285 lei | 460 lei | 516 lei | 172.919 lei | 485 lei | 62.292 lei | 15.313 lei | 1.250 lei |
| Pierdere netă | 35.599 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -35.599 lei | 421 lei | 103.853 lei | 1.285 lei | 460 lei | 516 lei | 172.919 lei | 485 lei | 62.292 lei | 15.313 lei | 1.250 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 334.911 lei | 370.789 lei | 367.045 lei | 260.496 lei | 257.201 lei | 268.454 lei | 253.180 lei | 78.347 lei | 78.621 lei | 23.512 lei | 1.495 lei |
| Datorii | 63 lei | 4.136 lei | 4.075 lei | 2.165 lei | 366 lei | 16.205 lei | 1.591 lei | 17 lei | 776 lei | 7.959 lei | 45 lei |
| Capitaluri proprii | 329.526 lei | 357.326 lei | 356.904 lei | 253.052 lei | 251.767 lei | 251.307 lei | 251.249 lei | 78.330 lei | 77.845 lei | 15.553 lei | 1.450 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VFO TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VFO TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VFO TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (Zamfir Olaru, nr. 2, bl. 81C, sc. 1, et. 9, ap. 25); numărul de înmatriculare e J|23|4256|2015, din 02.12.2015.
Ce cifră de afaceri a avut VFO TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
22.455 lei, cu 62% sub 2024 (59.558 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 35.599 lei.
Câți salariați are VFO TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VFO TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.