LUTECH SOLUTIONS SRL
LUTECH SOLUTIONS SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 35280426. Cifră de afaceri 2025: 22.681 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35280426
- Denumire
- LUTECH SOLUTIONS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|14596|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.11.2015
- Sediu
- CETĂȚUIA, nr. 4, bl. M22, sc. 4, et. 6, ap. 234, CAM. 1, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 3
- 5813 Activități de editare a revistelor și periodicelor · rev. 3
Arată toate (16)
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
- 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 22.681 lei (+78% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 200 lei · 2025 22,7 mii lei · maxim 2025 22,7 mii lei · minim 2016 200 lei.
Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 252 lei · maxim 2021 1,7 mii lei · minim 2016 −6,2 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 22.681 lei | 12.740 lei | 10.000 lei | 9.500 lei | 10.334 lei | — | — | 1.827 lei | — | 200 lei | — |
| Venituri totale | 22.681 lei | 12.741 lei | 10.000 lei | 9.500 lei | 10.334 lei | 1 lei | 0 lei | 1.827 lei | 0 lei | 200 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 21.241 lei | 14.292 lei | 9.358 lei | 7.814 lei | 8.355 lei | 2.493 lei | 1.195 lei | 6.863 lei | 3.935 lei | 6.382 lei | — |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 252 lei | 0 lei | 0 lei | 1.401 lei | 1.668 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 1.967 lei | 141 lei | 0 lei | 0 lei | 2.492 lei | 1.195 lei | 5.091 lei | 3.935 lei | 6.188 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 252 lei | -1.967 lei | -141 lei | 1.401 lei | 1.668 lei | -2.492 lei | -1.195 lei | -5.091 lei | -3.935 lei | -6.188 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 11.943 lei | 3.616 lei | 5.321 lei | 5.974 lei | 3.374 lei | 199 lei | 791 lei | 986 lei | 77 lei | 1.012 lei | 2.200 lei |
| Datorii | 29.418 lei | 21.355 lei | 21.093 lei | 21.605 lei | 20.406 lei | 18.900 lei | 17.000 lei | 16.000 lei | 10.000 lei | 7.000 lei | 2.000 lei |
| Capitaluri proprii | -17.475 lei | -17.739 lei | -15.772 lei | -15.631 lei | -17.032 lei | -18.701 lei | -16.209 lei | -15.014 lei | -9.923 lei | -5.988 lei | 200 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LUTECH SOLUTIONS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LUTECH SOLUTIONS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LUTECH SOLUTIONS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (CETĂȚUIA, nr. 4, bl. M22, sc. 4, et. 6, ap. 234, CAM. 1); numărul de înmatriculare e J|40|14596|2015, din 27.11.2015.
Ce cifră de afaceri a avut LUTECH SOLUTIONS SRL în 2025?
22.681 lei, cu 78% peste 2024 (12.740 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 252 lei.
De unde vin datele despre LUTECH SOLUTIONS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.