TOPLINE SHOES S.R.L.

TOPLINE SHOES S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Fălticeni, Suceava, CUI 3527162. Cifră de afaceri 2025: 2.361.346 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
3527162
Denumire
TOPLINE SHOES S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|33|378|1993
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
04.03.1993
Sediu
REVOLUȚIEI, bl. 5, la parter, Municipiul Fălticeni, Suceava
Activități autorizate (CAEN)
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
11.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.361.346 lei (-3% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,7 mil. lei · 2025 2,4 mil. lei · maxim 2024 2,4 mil. lei · minim 2020 1,5 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2015 366,6 mii lei · 2025 352,5 mii lei · maxim 2024 434,3 mii lei · minim 2020 147,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 7 · maxim 2024 7 · minim 2015 5.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă2.361.346 lei2.438.327 lei2.301.963 lei2.174.786 lei2.043.271 lei1.526.674 lei2.082.601 lei1.970.984 lei2.036.914 lei1.885.251 lei1.738.147 lei
Venituri totale2.394.415 lei2.468.054 lei2.314.577 lei2.442.019 lei2.049.050 lei1.557.588 lei2.094.517 lei1.971.870 lei2.037.193 lei1.990.933 lei1.913.712 lei
Cheltuieli totale1.972.806 lei1.956.754 lei1.955.378 lei2.095.450 lei1.663.732 lei1.396.020 lei1.785.783 lei1.634.532 lei1.654.932 lei1.664.794 lei1.474.973 lei
Rezultat
Profit net352.463 lei434.339 lei340.238 lei322.149 lei365.237 lei147.277 lei287.786 lei317.619 lei361.449 lei275.613 lei366.640 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net352.463 lei434.339 lei340.238 lei322.149 lei365.237 lei147.277 lei287.786 lei317.619 lei361.449 lei275.613 lei366.640 lei
Bilanț
Active totale2.234.441 lei2.182.765 lei2.235.916 lei1.786.911 lei2.141.341 lei2.218.009 lei1.938.571 lei1.729.372 lei1.884.192 lei1.886.615 lei2.293.404 lei
Datorii1.280.002 lei1.180.789 lei1.418.280 lei1.119.512 lei1.222.829 lei1.185.619 lei846.437 lei693.445 lei657.111 lei796.138 lei1.078.541 lei
Capitaluri proprii954.439 lei1.001.976 lei817.636 lei667.399 lei918.512 lei1.032.390 lei1.092.134 lei1.035.927 lei1.227.081 lei1.090.477 lei1.214.863 lei
Oameni
Număr mediu de salariați77655666665

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TOPLINE SHOES S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, TOPLINE SHOES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul TOPLINE SHOES S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Fălticeni, județul Suceava (REVOLUȚIEI, bl. 5, la parter); numărul de înmatriculare e J|33|378|1993, din 04.03.1993.

Ce cifră de afaceri a avut TOPLINE SHOES S.R.L. în 2025?

2.361.346 lei, cu 3% sub 2024 (2.438.327 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 352.463 lei.

Câți salariați are TOPLINE SHOES S.R.L.?

7 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre TOPLINE SHOES S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.