PURA VITA MONTANA SRL-D
PURA VITA MONTANA SRL-D: firmă în funcțiune din Loc. Sinaia, Oraș Sinaia, Prahova, CUI 35266596. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35266596
- Denumire
- PURA VITA MONTANA SRL-D
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1687|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.11.2015
- Sediu
- SPĂTAR MIHAIL CANTACUZINO, nr. 2, Loc. Sinaia, Oraș Sinaia, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,3 mii lei · 2017 28,4 mii lei · maxim 2017 28,4 mii lei · minim 2015 2,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −5,2 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2017 5,6 mii lei · minim 2016 −10,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | fără bilanț | — | 28.356 lei | 27.057 lei | 2.323 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 28.356 lei | 27.057 lei | 2.323 lei |
| Cheltuieli totale | 0 lei | 0 lei | 42 lei | 1.745 lei | — | — | fără bilanț | — | 22.354 lei | 36.725 lei | 7.430 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 5.649 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 42 lei | 1.745 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 10.274 lei | 5.177 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | -42 lei | -1.745 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 5.649 lei | -10.274 lei | -5.177 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.026 lei | 3.026 lei | 3.026 lei | 3.068 lei | 4.813 lei | 4.813 lei | fără bilanț | 4.813 lei | 4.813 lei | 562 lei | 2.965 lei |
| Datorii | 14.415 lei | 14.415 lei | 14.415 lei | 14.415 lei | 14.415 lei | 14.415 lei | fără bilanț | 14.415 lei | 14.415 lei | 15.813 lei | 7.942 lei |
| Capitaluri proprii | -11.389 lei | -11.389 lei | -11.389 lei | -11.347 lei | -9.602 lei | -9.602 lei | fără bilanț | -9.602 lei | -9.602 lei | -15.251 lei | -4.977 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | fără bilanț | — | — | — | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PURA VITA MONTANA SRL-D activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PURA VITA MONTANA SRL-D figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PURA VITA MONTANA SRL-D?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Sinaia, Oraș Sinaia, județul Prahova (SPĂTAR MIHAIL CANTACUZINO, nr. 2); numărul de înmatriculare e J|29|1687|2015, din 25.11.2015.
De unde vin datele despre PURA VITA MONTANA SRL-D?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.