RATIULIAND STILL S.R.L.
RATIULIAND STILL S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Suceava, CUI 35243126. Cifră de afaceri 2023: 105.065 lei. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 35243126
- Denumire
- RATIULIAND STILL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|1043|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.11.2015
- Sediu
- nr. 2037, Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (15)
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 105.065 lei (+28% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 8,5 mii lei · 2023 105,1 mii lei · maxim 2019 189,8 mii lei · minim 2015 8,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 7,5 mii lei · 2023 104,4 mii lei · maxim 2019 185,2 mii lei · minim 2015 7,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2021 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 105.065 lei | 82.160 lei | 87.800 lei | 29.150 lei | 189.803 lei | 17.500 lei | 66.621 lei | 28.380 lei | 8.460 lei |
| Venituri totale | 105.065 lei | 82.160 lei | 87.800 lei | 29.150 lei | 189.803 lei | 17.500 lei | 66.621 lei | 28.380 lei | 8.460 lei |
| Cheltuieli totale | — | — | 1.395 lei | — | 1.715 lei | — | — | 9.698 lei | 707 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 104.353 lei | 79.935 lei | 83.771 lei | 28.275 lei | 185.167 lei | 16.975 lei | 64.758 lei | 18.146 lei | 7.499 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 104.353 lei | 79.935 lei | 83.771 lei | 28.275 lei | 185.167 lei | 16.975 lei | 64.758 lei | 18.146 lei | 7.499 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 480.814 lei | 455.814 lei | 376.407 lei | 292.798 lei | 265.316 lei | 96.082 lei | 79.695 lei | 26.124 lei | 7.953 lei |
| Datorii | 665 lei | 83 lei | 611 lei | 773 lei | 1.566 lei | 524 lei | 1.112 lei | 278 lei | 254 lei |
| Capitaluri proprii | 480.149 lei | 455.731 lei | 375.796 lei | 292.025 lei | 263.750 lei | 95.558 lei | 78.583 lei | 25.846 lei | 7.699 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | — | 1 | — | — | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RATIULIAND STILL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RATIULIAND STILL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul RATIULIAND STILL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, județul Suceava (nr. 2037); numărul de înmatriculare e J|33|1043|2015, din 18.11.2015.
Ce cifră de afaceri a avut RATIULIAND STILL S.R.L. în 2023?
105.065 lei, cu 28% peste 2022 (82.160 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 104.353 lei.
De unde vin datele despre RATIULIAND STILL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.