CAMERA LUMINOASĂ S.R.L.
CAMERA LUMINOASĂ S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 35223536. Cifră de afaceri 2025: 22.849 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35223536
- Denumire
- CAMERA LUMINOASĂ S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|13872|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.11.2015
- Sediu
- EMIL RACOVIȚĂ, nr. 31, bl. EM2, sc. B, et. 4, ap. 38, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
Arată toate (10)
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 22.849 lei (-20% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 5,9 mii lei · 2025 22,8 mii lei · maxim 2019 99,3 mii lei · minim 2016 5,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −997 lei · 2025 867 lei · maxim 2019 42,4 mii lei · minim 2016 −2,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 22.849 lei | 28.597 lei | 28.527 lei | 58.595 lei | 65.171 lei | 63.026 lei | 99.312 lei | 75.685 lei | 52.113 lei | 5.882 lei | — |
| Venituri totale | 22.854 lei | 28.601 lei | 29.378 lei | 62.238 lei | 69.684 lei | 63.776 lei | 99.629 lei | 76.630 lei | 52.113 lei | 5.882 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 21.825 lei | 29.492 lei | 30.798 lei | 25.640 lei | 25.781 lei | 20.991 lei | 54.286 lei | 53.496 lei | 40.493 lei | 8.348 lei | 997 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 867 lei | 0 lei | 0 lei | 34.875 lei | 41.984 lei | 41.779 lei | 42.354 lei | 20.835 lei | 10.057 lei | — | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 891 lei | 1.420 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | — | 0 lei | 2.642 lei | 997 lei |
| Rezultat net | 867 lei | -891 lei | -1.420 lei | 34.875 lei | 41.984 lei | 41.779 lei | 42.354 lei | 20.835 lei | 10.057 lei | -2.642 lei | -997 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 15.309 lei | 15.066 lei | 15.295 lei | 53.866 lei | 64.540 lei | 70.894 lei | 61.829 lei | 30.324 lei | 13.366 lei | 2.946 lei | 353 lei |
| Datorii | 867 lei | 1.491 lei | 829 lei | 2.254 lei | 2.177 lei | 4.299 lei | 3.589 lei | 2.671 lei | 6.548 lei | 6.385 lei | 1.150 lei |
| Capitaluri proprii | 14.442 lei | 13.575 lei | 14.466 lei | 50.761 lei | 57.870 lei | 57.665 lei | 58.240 lei | 27.653 lei | 6.818 lei | -3.439 lei | -797 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CAMERA LUMINOASĂ S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CAMERA LUMINOASĂ S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CAMERA LUMINOASĂ S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (EMIL RACOVIȚĂ, nr. 31, bl. EM2, sc. B, et. 4, ap. 38); numărul de înmatriculare e J|40|13872|2015, din 11.11.2015.
Ce cifră de afaceri a avut CAMERA LUMINOASĂ S.R.L. în 2025?
22.849 lei, cu 20% sub 2024 (28.597 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 867 lei.
De unde vin datele despre CAMERA LUMINOASĂ S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.