SANROSILVA SRL — dosare în instanță

Numele SANROSILVA SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 05 octombrie 2026.

Dosare publice
1
Instanțe
1
Primul dosar
15 iulie 2026
Ultima activitate
05 octombrie 2026
Rol dominant
Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 35177650)

CUI
35177650
Denumire
SANROSILVA SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|39|626|2015
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.10.2015
Sediu
Eternității, nr. 15, Sat Budești, Comuna Cotești, Vrancea
Activități autorizate (CAEN)
  • 0210 Silvicultură și alte activități forestiere · rev. 3
  • 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
Arată toate (23)
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 3
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 3
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
  • 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 3
  • 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 3
  • 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.504.243 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 0 lei · 2025 1,5 mil. lei · maxim 2025 1,5 mil. lei · minim 2015 0 lei.

Rezultat net (lei): 2015 −2,7 mii lei · 2025 328 mii lei · maxim 2025 328 mii lei · minim 2024 −26,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2015 2 · minim 2016 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă1.504.243 lei—0 leifără bilanț54.518 lei206.673 lei384.764 lei479.934 lei645.381 lei523.359 lei0 lei
Venituri totale1.686.768 lei0 lei0 leifără bilanț177.207 lei288.776 lei430.564 lei479.934 lei645.383 lei523.360 lei0 lei
Cheltuieli totale1.321.905 lei26.118 lei24.592 leifără bilanț159.957 lei174.863 lei319.764 lei388.613 lei565.138 lei313.615 lei2.720 lei
Rezultat
Profit net327.992 lei0 lei0 leifără bilanț16.037 lei106.346 lei106.495 lei86.522 lei73.791 lei201.374 lei0 lei
Pierdere netă0 lei26.118 lei24.592 leifără bilanț0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei2.720 lei
Rezultat net327.992 lei-26.118 lei-24.592 leifără bilanț16.037 lei106.346 lei106.495 lei86.522 lei73.791 lei201.374 lei-2.720 lei
Bilanț
Active totale824.140 lei92.583 lei126.782 leifără bilanț673.464 lei696.112 lei657.871 lei782.215 lei985.324 lei299.359 lei3.213 lei
Datorii519.627 lei16.062 lei24.142 leifără bilanț84.878 lei124.003 lei192.108 lei422.947 lei712.579 lei100.505 lei5.733 lei
Capitaluri proprii304.513 lei76.521 lei102.640 leifără bilanț588.586 lei572.109 lei465.763 lei359.268 lei272.745 lei198.854 lei-2.520 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111fără bilanț——11212

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Pârât: 1

Categorii de dosare

  • Litigii cu profesioniștii: 1

Stadii procesuale

  • Fond: 1

Dosare pe ani

  • 2026: 1

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
14664/231/2026Judecătoria FocșaniLitigii cu profesioniștiiFondPârât

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare SANROSILVA SRL?

SANROSILVA SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 05 octombrie 2026.

În ce calitate apare cel mai des SANROSILVA SRL?

Cel mai des ca pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă pârât?

Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.