A M COPY STUDIO SRL — dosare în instanță
Numele A M COPY STUDIO SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 05 noiembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 09 octombrie 2026
- Ultima activitate
- 05 noiembrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 35176361)
- CUI
- 35176361
- Denumire
- A & M COPY STUDIO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|13214|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.10.2015
- Sediu
- MAICA DOMNULUI, nr. 4, bl. T57, sc. 1, et. 10, ap. 42, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1723 Fabricarea articolelor de papetărie · rev. 3
- 1724 Fabricarea tapetului · rev. 3
- 1725 Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a. · rev. 3
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 3
- 1814 Legătorie și servicii conexe · rev. 3
Arată toate (13)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.211.160 lei (+29% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 10,5 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2025 1,2 mil. lei · minim 2015 10,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 6,5 mii lei · 2025 207,1 mii lei · maxim 2024 210,3 mii lei · minim 2021 −36,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2025 2 · maxim 2016 2 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.211.160 lei | 940.036 lei | 591.163 lei | 564.477 lei | 354.017 lei | 170.397 lei | 468.591 lei | 290.884 lei | 209.654 lei | 188.170 lei | 10.483 lei |
| Venituri totale | 1.236.628 lei | 946.896 lei | 593.577 lei | 565.027 lei | 354.210 lei | 170.449 lei | 468.797 lei | 290.990 lei | 209.654 lei | 188.173 lei | 10.608 lei |
| Cheltuieli totale | 997.429 lei | 715.446 lei | 533.011 lei | 554.629 lei | 382.380 lei | 138.731 lei | 372.102 lei | 240.197 lei | 176.548 lei | 131.638 lei | 3.835 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 207.093 lei | 210.335 lei | 54.750 lei | 4.862 lei | 0 lei | 27.280 lei | 92.142 lei | 47.844 lei | 31.010 lei | 54.324 lei | 6.455 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 36.299 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 207.093 lei | 210.335 lei | 54.750 lei | 4.862 lei | -36.299 lei | 27.280 lei | 92.142 lei | 47.844 lei | 31.010 lei | 54.324 lei | 6.455 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 832.648 lei | 517.444 lei | 293.567 lei | 216.252 lei | 213.817 lei | 282.468 lei | 206.012 lei | 140.924 lei | 98.328 lei | 65.023 lei | 7.199 lei |
| Datorii | 568.477 lei | 173.429 lei | 159.887 lei | 82.184 lei | 84.579 lei | 116.931 lei | 67.755 lei | 27.452 lei | 6.338 lei | 4.044 lei | 544 lei |
| Capitaluri proprii | 253.208 lei | 344.015 lei | 133.680 lei | 134.068 lei | 129.238 lei | 165.537 lei | 138.257 lei | 113.472 lei | 91.990 lei | 60.979 lei | 6.655 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 35220/301/2025 | Judecatoria SECTORUL 2 BUCURESTI | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare A M COPY STUDIO SRL?
A M COPY STUDIO SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 05 noiembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des A M COPY STUDIO SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 08 noiembrie 2026.