FRUNZĂ INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
FRUNZĂ INSTAL CONSTRUCT S.R.L.: firmă cu activitatea suspendată din Municipiul Suceava, Suceava, CUI 35109729. Cifră de afaceri 2025: 15.350 lei. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 35109729
- Denumire
- FRUNZĂ INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|924|2015
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 09.10.2015
- Sediu
- UNIRII, nr. 36, biroul S6, Municipiul Suceava, Suceava
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2018–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 15.350 lei (-81% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 340 mii lei · 2025 15,4 mii lei · maxim 2018 340 mii lei · minim 2025 15,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 121,7 mii lei · 2025 7,6 mii lei · maxim 2018 121,7 mii lei · minim 2024 −212,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 6 · 2024 2 · maxim 2018 6 · minim 2021 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 15.350 lei | 82.309 lei | 165.245 lei | 71.373 lei | 32.679 lei | fără bilanț | fără bilanț | 339.960 lei |
| Venituri totale | 15.350 lei | 82.309 lei | 165.245 lei | 71.373 lei | 32.679 lei | fără bilanț | fără bilanț | 339.960 lei |
| Cheltuieli totale | 5.749 lei | 292.653 lei | 188.603 lei | 72.705 lei | 177.528 lei | fără bilanț | fără bilanț | 214.826 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 7.649 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 121.735 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 212.485 lei | 25.054 lei | 2.046 lei | 145.176 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Rezultat net | 7.649 lei | -212.485 lei | -25.054 lei | -2.046 lei | -145.176 lei | fără bilanț | fără bilanț | 121.735 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 41.099 lei | 25.856 lei | 296.284 lei | 451.909 lei | 473.760 lei | fără bilanț | fără bilanț | 161.179 lei |
| Datorii | 245.695 lei | 238.101 lei | 218.134 lei | 348.706 lei | 368.511 lei | fără bilanț | fără bilanț | 39.244 lei |
| Capitaluri proprii | -204.596 lei | -212.245 lei | 78.150 lei | 103.203 lei | 105.249 lei | fără bilanț | fără bilanț | 121.935 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 2 | 3 | 2 | 2 | fără bilanț | fără bilanț | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FRUNZĂ INSTAL CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FRUNZĂ INSTAL CONSTRUCT S.R.L. figurează cu activitatea suspendată, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul FRUNZĂ INSTAL CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Suceava, județul Suceava (UNIRII, nr. 36, biroul S6); numărul de înmatriculare e J|33|924|2015, din 09.10.2015.
Ce cifră de afaceri a avut FRUNZĂ INSTAL CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
15.350 lei, cu 81% sub 2024 (82.309 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 7.649 lei.
De unde vin datele despre FRUNZĂ INSTAL CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.