REBISAS PARTENER SRL
REBISAS PARTENER SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Tulcea, Tulcea, CUI 34990182. Cifră de afaceri 2025: 135.000 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 34990182
- Denumire
- REBISAS PARTENER SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|36|384|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.09.2015
- Sediu
- ISACCEI, bl. I.6, sc. A, ap. 11, camera nr. 1, Municipiul Tulcea, Tulcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (14)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 135.000 lei (+246% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 58,7 mii lei · 2025 135 mii lei · maxim 2022 231,3 mii lei · minim 2017 17,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 14,9 mii lei · 2025 110,4 mii lei · maxim 2022 210,8 mii lei · minim 2018 −4,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 0 · maxim 2019 1 · minim 2025 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 135.000 lei | 39.000 lei | 32.100 lei | 231.300 lei | fără bilanț | 101.600 lei | 201.630 lei | — | 17.100 lei | 68.195 lei | 58.701 lei |
| Venituri totale | 135.000 lei | 39.000 lei | 32.100 lei | 231.300 lei | fără bilanț | 101.600 lei | 201.630 lei | 0 lei | 17.100 lei | 68.195 lei | 59.288 lei |
| Cheltuieli totale | 4.104 lei | 1.065 lei | 4.591 lei | 13.565 lei | fără bilanț | 10.102 lei | 17.058 lei | 4.207 lei | 6.748 lei | 61.344 lei | 42.609 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 110.372 lei | 31.986 lei | 23.108 lei | 210.811 lei | fără bilanț | 88.450 lei | 180.051 lei | 0 lei | 9.839 lei | 5.487 lei | 14.900 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 4.207 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 110.372 lei | 31.986 lei | 23.108 lei | 210.811 lei | fără bilanț | 88.450 lei | 180.051 lei | -4.207 lei | 9.839 lei | 5.487 lei | 14.900 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 123.569 lei | 42.315 lei | 4.381 lei | 1.767 lei | fără bilanț | 329.480 lei | 241.982 lei | 92.730 lei | 162.499 lei | 152.147 lei | 61.758 lei |
| Datorii | 12.997 lei | 12.764 lei | 6.816 lei | 27.310 lei | fără bilanț | 49.660 lei | 50.613 lei | 81.412 lei | 146.973 lei | 146.460 lei | 46.658 lei |
| Capitaluri proprii | 110.572 lei | 29.551 lei | -2.435 lei | -25.543 lei | fără bilanț | 279.820 lei | 191.369 lei | 11.318 lei | 15.526 lei | 5.687 lei | 15.100 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | — | fără bilanț | — | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este REBISAS PARTENER SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, REBISAS PARTENER SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul REBISAS PARTENER SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Tulcea, județul Tulcea (ISACCEI, bl. I.6, sc. A, ap. 11, camera nr. 1); numărul de înmatriculare e J|36|384|2015, din 10.09.2015.
Ce cifră de afaceri a avut REBISAS PARTENER SRL în 2025?
135.000 lei, cu 246% peste 2024 (39.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 110.372 lei.
Câți salariați are REBISAS PARTENER SRL?
0 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre REBISAS PARTENER SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.