SPAVLADOR CONSTRUCT SRL

SPAVLADOR CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Sat Vlădești, Comuna Vlădești, Argeș, CUI 34962328. Cifră de afaceri 2025: 178.588 lei, 1 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
34962328
Denumire
SPAVLADOR CONSTRUCT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|03|1171|2015
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
03.09.2015
Sediu
Principală, nr. 142, Sat Vlădești, Comuna Vlădești, Argeș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
Arată toate (7)
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 178.588 lei (-7% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 0 lei · 2025 178,6 mii lei · maxim 2020 354 mii lei · minim 2015 0 lei.

Rezultat net (lei): 2015 −1,1 mii lei · 2025 57,2 mii lei · maxim 2025 57,2 mii lei · minim 2024 −31,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă178.588 lei191.949 lei200.079 lei240.409 lei295.545 lei353.970 lei250.088 lei160.223 lei135.264 lei120.265 lei0 lei
Venituri totale268.649 lei191.953 lei200.087 lei240.412 lei295.551 lei353.973 lei250.089 lei160.224 lei135.264 lei120.265 lei0 lei
Cheltuieli totale208.754 lei221.310 lei219.304 lei233.882 lei263.535 lei313.937 lei240.025 lei162.569 lei135.857 lei118.560 lei1.087 lei
Rezultat
Profit net57.209 lei0 lei0 lei4.125 lei29.060 lei36.786 lei7.562 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei31.282 lei21.220 lei0 lei0 lei0 lei0 lei3.948 lei1.948 lei692 lei1.087 lei
Rezultat net57.209 lei-31.282 lei-21.220 lei4.125 lei29.060 lei36.786 lei7.562 lei-3.948 lei-1.948 lei-692 lei-1.087 lei
Bilanț
Active totale156.086 lei188.480 lei217.897 lei244.222 lei229.363 lei231.154 lei211.390 lei157.699 lei108.654 lei78.162 lei22.250 lei
Datorii123.504 lei213.107 lei211.242 lei216.347 lei143.630 lei174.481 lei191.503 lei145.374 lei92.381 lei59.941 lei3.337 lei
Capitaluri proprii32.582 lei-24.627 lei6.655 lei27.875 lei85.733 lei56.673 lei19.887 lei12.325 lei16.273 lei18.221 lei18.913 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SPAVLADOR CONSTRUCT SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, SPAVLADOR CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul SPAVLADOR CONSTRUCT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vlădești, Comuna Vlădești, județul Argeș (Principală, nr. 142); numărul de înmatriculare e J|03|1171|2015, din 03.09.2015.

Ce cifră de afaceri a avut SPAVLADOR CONSTRUCT SRL în 2025?

178.588 lei, cu 7% sub 2024 (191.949 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 57.209 lei.

Câți salariați are SPAVLADOR CONSTRUCT SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SPAVLADOR CONSTRUCT SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.