ANETTA & RENATTO S.R.L.
ANETTA & RENATTO S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Lupeni, Hunedoara, CUI 34922129. Cifră de afaceri 2025: 493.374 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 34922129
- Denumire
- ANETTA & RENATTO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|755|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.08.2015
- Sediu
- PLOPILOR, bl. 7, sc. 3, et. 2, ap. 29, Municipiul Lupeni, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Arată toate (7)
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 493.374 lei (+16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 7,8 mii lei · 2025 493,4 mii lei · maxim 2025 493,4 mii lei · minim 2015 7,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −4 mii lei · 2025 711 lei · maxim 2021 50,9 mii lei · minim 2015 −4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 4 · maxim 2025 4 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 493.374 lei | 425.720 lei | 282.707 lei | 298.569 lei | 236.667 lei | 133.146 lei | 135.981 lei | 43.288 lei | 39.510 lei | 30.434 lei | 7.750 lei |
| Venituri totale | 493.374 lei | 425.720 lei | 282.707 lei | 298.569 lei | 261.417 lei | 143.496 lei | 145.981 lei | 48.288 lei | 39.510 lei | 30.434 lei | 7.750 lei |
| Cheltuieli totale | 482.799 lei | 406.312 lei | 271.996 lei | 286.931 lei | 208.141 lei | 134.348 lei | 131.118 lei | 47.600 lei | 38.649 lei | 32.250 lei | 11.483 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 711 lei | 10.624 lei | 7.884 lei | 8.652 lei | 50.912 lei | 7.789 lei | 13.403 lei | 205 lei | 462 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.425 lei | 3.953 lei |
| Rezultat net | 711 lei | 10.624 lei | 7.884 lei | 8.652 lei | 50.912 lei | 7.789 lei | 13.403 lei | 205 lei | 462 lei | -2.425 lei | -3.953 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 222.951 lei | 188.552 lei | 145.731 lei | 123.095 lei | 132.322 lei | 112.132 lei | 67.981 lei | 28.899 lei | 6.698 lei | 2.456 lei | 2.754 lei |
| Datorii | 128.486 lei | 94.799 lei | 62.602 lei | 47.850 lei | 65.729 lei | 96.451 lei | 60.089 lei | 34.410 lei | 12.414 lei | 8.634 lei | 6.507 lei |
| Capitaluri proprii | 94.465 lei | 93.753 lei | 83.129 lei | 75.245 lei | 66.593 lei | 15.681 lei | 7.892 lei | -5.511 lei | -5.716 lei | -6.178 lei | -3.753 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANETTA & RENATTO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ANETTA & RENATTO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ANETTA & RENATTO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Lupeni, județul Hunedoara (PLOPILOR, bl. 7, sc. 3, et. 2, ap. 29); numărul de înmatriculare e J|20|755|2015, din 24.08.2015.
Ce cifră de afaceri a avut ANETTA & RENATTO S.R.L. în 2025?
493.374 lei, cu 16% peste 2024 (425.720 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 711 lei.
Câți salariați are ANETTA & RENATTO S.R.L.?
4 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANETTA & RENATTO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.