ANGADA INTEX S.R.L.
ANGADA INTEX S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud, CUI 34907137. Cifră de afaceri 2025: 394.000 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 34907137
- Denumire
- ANGADA INTEX S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|06|461|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.08.2015
- Sediu
- LIVIU REBREANU, nr. 14, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
Arată toate (36)
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 394.000 lei (+31% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 186 mii lei · 2025 394 mii lei · maxim 2025 394 mii lei · minim 2015 186 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 164,6 mii lei · 2025 186,4 mii lei · maxim 2020 224 mii lei · minim 2023 52,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 394.000 lei | 299.800 lei | 296.500 lei | 299.700 lei | 298.150 lei | 298.255 lei | 299.915 lei | 298.510 lei | 219.800 lei | 219.007 lei | 186.000 lei |
| Venituri totale | 394.000 lei | 299.800 lei | 296.500 lei | 299.700 lei | 298.150 lei | 298.255 lei | 299.915 lei | 298.510 lei | 219.800 lei | 219.007 lei | 186.000 lei |
| Cheltuieli totale | 176.395 lei | 167.807 lei | 241.352 lei | 104.820 lei | 87.183 lei | 67.297 lei | 162.546 lei | 112.492 lei | 93.353 lei | 84.369 lei | 16.959 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 186.376 lei | 110.043 lei | 52.183 lei | 188.215 lei | 202.202 lei | 223.957 lei | 134.370 lei | 183.033 lei | 124.249 lei | 129.034 lei | 164.577 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 186.376 lei | 110.043 lei | 52.183 lei | 188.215 lei | 202.202 lei | 223.957 lei | 134.370 lei | 183.033 lei | 124.249 lei | 129.034 lei | 164.577 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 222.761 lei | 119.625 lei | 81.956 lei | 220.862 lei | 204.885 lei | 228.525 lei | 141.530 lei | 190.235 lei | 128.636 lei | 135.935 lei | 168.447 lei |
| Datorii | 35.486 lei | 9.342 lei | 29.533 lei | 32.407 lei | 2.443 lei | 4.328 lei | 6.920 lei | 6.962 lei | 4.147 lei | 6.661 lei | 3.674 lei |
| Capitaluri proprii | 187.275 lei | 110.283 lei | 52.423 lei | 188.455 lei | 202.442 lei | 224.197 lei | 134.610 lei | 183.273 lei | 124.489 lei | 129.274 lei | 164.773 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANGADA INTEX S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANGADA INTEX S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ANGADA INTEX S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bistrița, județul Bistrița-Năsăud (LIVIU REBREANU, nr. 14); numărul de înmatriculare e J|06|461|2015, din 19.08.2015.
Ce cifră de afaceri a avut ANGADA INTEX S.R.L. în 2025?
394.000 lei, cu 31% peste 2024 (299.800 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 186.376 lei.
Câți salariați are ANGADA INTEX S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANGADA INTEX S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.