VIO CLEAR CONSTRUCT SRL
VIO CLEAR CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 34896003. Cifră de afaceri 2019: 2.370.220 lei, 13 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 34896003
- Denumire
- VIO CLEAR CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|10102|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.08.2015
- Sediu
- MOLDOVIȚA, nr. 16, bl. M2D9/1, sc. 1, et. 8, ap. 69, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
Arată toate (12)
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2019 · 5 bilanțuri
Financiar · 2015–2019 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2019, față de 2018.
În 2019, cifra de afaceri netă a fost 2.370.220 lei (+43% față de 2018).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 3,2 mii lei · 2019 2,4 mil. lei · maxim 2019 2,4 mil. lei · minim 2017 1,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 2,5 mii lei · 2019 1,9 mil. lei · maxim 2019 1,9 mil. lei · minim 2017 1,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 7 · 2019 13 · maxim 2019 13 · minim 2018 7.
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 2.370.220 lei | 1.653.145 lei | 1.750 lei | 5.900 lei | 3.150 lei |
| Venituri totale | 2.370.220 lei | 1.657.236 lei | 1.750 lei | 5.900 lei | 3.150 lei |
| Cheltuieli totale | 488.784 lei | 442.141 lei | — | 991 lei | 598 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 1.857.759 lei | 1.198.564 lei | 1.724 lei | 4.732 lei | 2.457 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.857.759 lei | 1.198.564 lei | 1.724 lei | 4.732 lei | 2.457 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 2.082.954 lei | 1.317.337 lei | 9.909 lei | 8.159 lei | 3.250 lei |
| Datorii | 224.955 lei | 109.660 lei | 796 lei | 770 lei | 593 lei |
| Capitaluri proprii | 1.857.999 lei | 1.207.677 lei | 9.113 lei | 7.389 lei | 2.657 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 13 | 7 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VIO CLEAR CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VIO CLEAR CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul VIO CLEAR CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (MOLDOVIȚA, nr. 16, bl. M2D9/1, sc. 1, et. 8, ap. 69); numărul de înmatriculare e J|40|10102|2015, din 17.08.2015.
Ce cifră de afaceri a avut VIO CLEAR CONSTRUCT SRL în 2019?
2.370.220 lei, cu 43% peste 2018 (1.653.145 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.857.759 lei.
Câți salariați are VIO CLEAR CONSTRUCT SRL?
13 salariați în medie în 2019 (7 în 2018), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VIO CLEAR CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2019). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.