GPA PROTECTION SAFETY EVENTS S.R.L.

GPA PROTECTION SAFETY EVENTS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Valea lui Dan, Comuna Valea Lungă, Dâmbovița, CUI 34894886. Cifră de afaceri 2025: 124.090 lei,

Registru

CUI
34894886
Denumire
GPA PROTECTION SAFETY EVENTS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|15|546|2015
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
17.08.2015
Sediu
nr. 160, PCT. "PE VALE", Sat Valea lui Dan, Comuna Valea Lungă, Dâmbovița
Activități autorizate (CAEN)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 5010 Transporturi maritime și costiere de pasageri · rev. 3
  • 5030 Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare · rev. 3
  • 5819 Alte activități de editare · rev. 3
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
Arată toate (11)
  • 7420 Activități fotografice · rev. 3
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
  • 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 3
  • 8009 Alte activități de protecție n.c.a. · rev. 3
  • 8425 Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 124.090 lei (-25% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 5,5 mii lei · 2025 124,1 mii lei · maxim 2022 274,1 mii lei · minim 2015 5,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −10,9 mii lei · 2025 4,4 mii lei · maxim 2022 61,8 mii lei · minim 2017 −32,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2017 0.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă124.090 lei165.386 lei181.846 lei274.083 lei78.022 lei126.874 lei221.396 lei57.054 lei57.344 lei40.126 lei5.510 lei
Venituri totale124.122 lei165.513 lei181.849 lei274.085 lei78.025 lei128.190 lei221.396 lei57.055 lei57.893 lei41.396 lei7.517 lei
Cheltuieli totale117.812 lei145.325 lei172.804 lei204.055 lei64.025 lei89.701 lei166.190 lei56.998 lei88.988 lei57.260 lei18.150 lei
Rezultat
Profit net4.365 lei15.968 lei7.341 lei61.808 lei11.616 lei35.225 lei48.563 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei1.655 lei32.421 lei17.106 lei10.859 lei
Rezultat net4.365 lei15.968 lei7.341 lei61.808 lei11.616 lei35.225 lei48.563 lei-1.655 lei-32.421 lei-17.106 lei-10.859 lei
Bilanț
Active totale130.752 lei210.895 lei200.973 lei195.813 lei142.308 lei129.659 lei111.680 lei53.879 lei53.477 lei13.683 lei4.567 lei
Datorii73.608 lei122.118 lei113.164 lei104.884 lei111.986 lei110.953 lei128.212 lei118.975 lei116.918 lei41.448 lei15.226 lei
Capitaluri proprii57.144 lei88.764 lei87.796 lei90.916 lei30.309 lei18.693 lei-16.532 lei-65.096 lei-63.441 lei-27.765 lei-10.659 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11———00001—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este GPA PROTECTION SAFETY EVENTS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, GPA PROTECTION SAFETY EVENTS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul GPA PROTECTION SAFETY EVENTS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea lui Dan, Comuna Valea Lungă, județul Dâmbovița (nr. 160, PCT. "PE VALE"); numărul de înmatriculare e J|15|546|2015, din 17.08.2015.

Ce cifră de afaceri a avut GPA PROTECTION SAFETY EVENTS S.R.L. în 2025?

124.090 lei, cu 25% sub 2024 (165.386 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.365 lei.

Câți salariați are GPA PROTECTION SAFETY EVENTS S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre GPA PROTECTION SAFETY EVENTS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.