ONY INVEST S.R.L.
ONY INVEST S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Oșorhei, Comuna Oșorhei, Bihor, CUI 34880490. Cifră de afaceri 2025: 5.199.383 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 34880490
- Denumire
- ONY INVEST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|1283|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.08.2015
- Sediu
- 1, nr. 99, Sat Oșorhei, Comuna Oșorhei, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 2
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 2
Arată toate (25)
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate · rev. 2
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.199.383 lei (+7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 3 mii lei · 2025 5,2 mil. lei · maxim 2023 6 mil. lei · minim 2015 3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −11,5 mii lei · 2025 −403,1 mii lei · maxim 2021 718,9 mii lei · minim 2025 −403,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2025 7 · maxim 2021 8 · minim 2016 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 5.199.383 lei | 4.873.452 lei | 6.016.259 lei | 5.242.549 lei | 4.350.767 lei | 3.045.512 lei | 1.606.570 lei | 726.034 lei | 563.359 lei | 157.618 lei | 2.969 lei |
| Venituri totale | 5.233.873 lei | 5.073.414 lei | 6.781.077 lei | 5.257.817 lei | 4.398.855 lei | 3.094.861 lei | 1.611.819 lei | 730.328 lei | 565.643 lei | 159.451 lei | 2.977 lei |
| Cheltuieli totale | 5.636.984 lei | 5.014.438 lei | 6.127.523 lei | 4.649.044 lei | 3.643.330 lei | 2.775.417 lei | 1.467.086 lei | 691.150 lei | 497.212 lei | 174.973 lei | 14.356 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 13.191 lei | 555.331 lei | 569.403 lei | 718.900 lei | 290.717 lei | 128.599 lei | 31.899 lei | 62.779 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 403.111 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 17.307 lei | 11.468 lei |
| Rezultat net | -403.111 lei | 13.191 lei | 555.331 lei | 569.403 lei | 718.900 lei | 290.717 lei | 128.599 lei | 31.899 lei | 62.779 lei | -17.307 lei | -11.468 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 4.634.711 lei | 5.546.201 lei | 4.967.809 lei | 3.962.435 lei | 2.697.699 lei | 1.470.204 lei | 1.015.230 lei | 535.395 lei | 355.447 lei | 169.839 lei | 54.590 lei |
| Datorii | 3.344.465 lei | 3.852.844 lei | 3.136.817 lei | 2.188.712 lei | 1.493.379 lei | 984.784 lei | 820.527 lei | 469.291 lei | 321.242 lei | 198.414 lei | 65.858 lei |
| Capitaluri proprii | 1.290.246 lei | 1.693.357 lei | 1.830.992 lei | 1.773.723 lei | 1.204.320 lei | 485.420 lei | 194.703 lei | 66.104 lei | 34.205 lei | -28.575 lei | -11.268 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 7 | 7 | 6 | 7 | 8 | 6 | 5 | 3 | 3 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ONY INVEST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ONY INVEST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ONY INVEST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Oșorhei, Comuna Oșorhei, județul Bihor (1, nr. 99); numărul de înmatriculare e J|05|1283|2015, din 12.08.2015.
Ce cifră de afaceri a avut ONY INVEST S.R.L. în 2025?
5.199.383 lei, cu 7% peste 2024 (4.873.452 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 403.111 lei.
Câți salariați are ONY INVEST S.R.L.?
7 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ONY INVEST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.