RESIDENCE ADMIN PM SRL
RESIDENCE ADMIN PM SRL: firmă în funcțiune din Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov, CUI 34828424. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 34828424
- Denumire
- RESIDENCE ADMIN PM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2639|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.07.2015
- Sediu
- CIREȘILOR, nr. 13 C, Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
- 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn · rev. 3
- 1622 Fabricarea parchetului asamblat în panouri · rev. 3
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 3
- 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 3
Arată toate (45)
- 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 3
- 2362 Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții · rev. 3
- 2363 Fabricarea betonului · rev. 3
- 2364 Fabricarea mortarului · rev. 3
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
- 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 121,8 mii lei · 2024 95,6 mii lei · maxim 2020 292,9 mii lei · minim 2021 51,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 83,9 mii lei · 2025 −42,2 mii lei · maxim 2020 158,4 mii lei · minim 2025 −42,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2016 3 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 95.647 lei | 251.819 lei | 279.355 lei | 51.239 lei | 292.887 lei | 197.006 lei | — | 71.200 lei | 219.601 lei | 121.771 lei |
| Venituri totale | 28 lei | 95.647 lei | 251.819 lei | 279.355 lei | 51.239 lei | 292.887 lei | 197.006 lei | 0 lei | 71.200 lei | 219.601 lei | 121.771 lei |
| Cheltuieli totale | 42.193 lei | 74.709 lei | 147.301 lei | 194.020 lei | 53.455 lei | 128.397 lei | 41.760 lei | 2.286 lei | 44.155 lei | 84.053 lei | 34.225 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 20.001 lei | 102.000 lei | 82.541 lei | 0 lei | 158.365 lei | 152.755 lei | 0 lei | 25.957 lei | 133.352 lei | 83.893 lei |
| Pierdere netă | 42.165 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.729 lei | 0 lei | 0 lei | 2.286 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -42.165 lei | 20.001 lei | 102.000 lei | 82.541 lei | -2.729 lei | 158.365 lei | 152.755 lei | -2.286 lei | 25.957 lei | 133.352 lei | 83.893 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 91.317 lei | 145.684 lei | 143.259 lei | 83.504 lei | 146.449 lei | 163.595 lei | 168.345 lei | 1.225 lei | 27.199 lei | 139.299 lei | 91.126 lei |
| Datorii | 113.241 lei | 125.443 lei | 1.958 lei | 723 lei | 1.099 lei | 4.990 lei | 17.636 lei | 3.271 lei | 1.002 lei | 5.707 lei | 7.033 lei |
| Capitaluri proprii | -21.924 lei | 20.241 lei | 141.301 lei | 82.781 lei | 145.350 lei | 158.605 lei | 150.709 lei | -2.046 lei | 26.197 lei | 133.592 lei | 84.093 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RESIDENCE ADMIN PM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RESIDENCE ADMIN PM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul RESIDENCE ADMIN PM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Buftea, Oraș Buftea, județul Ilfov (CIREȘILOR, nr. 13 C); numărul de înmatriculare e J|23|2639|2015, din 29.07.2015.
Câți salariați are RESIDENCE ADMIN PM SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RESIDENCE ADMIN PM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.