BANDENAL S.R.L.
BANDENAL S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Alimpești, Comuna Alimpești, Gorj, CUI 34827038. Cifră de afaceri 2025: 42.687 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 34827038
- Denumire
- BANDENAL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|433|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.07.2015
- Sediu
- nr. 4, Sat Alimpești, Comuna Alimpești, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 2
- 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (32)
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate · rev. 2
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · rev. 2
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 7500 Activități veterinare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 42.687 lei (+9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 61 mii lei · 2025 42,7 mii lei · maxim 2020 292,5 mii lei · minim 2024 39,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 11,2 mii lei · 2025 4,6 mii lei · maxim 2020 18,8 mii lei · minim 2023 −13,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 0 · 2025 0 · maxim 2020 3 · minim 2019 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 42.687 lei | 39.108 lei | 70.836 lei | 181.279 lei | 207.877 lei | 292.525 lei | 60.955 lei |
| Venituri totale | 62.687 lei | 49.848 lei | 117.076 lei | 181.279 lei | 207.877 lei | 292.525 lei | 60.955 lei |
| Cheltuieli totale | 56.918 lei | 38.498 lei | 129.090 lei | 193.096 lei | 199.902 lei | 271.404 lei | 47.944 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 4.581 lei | 9.534 lei | 0 lei | 0 lei | 6.578 lei | 18.848 lei | 11.182 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 13.947 lei | 13.198 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 4.581 lei | 9.534 lei | -13.947 lei | -13.198 lei | 6.578 lei | 18.848 lei | 11.182 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 38.533 lei | 37.231 lei | 32.358 lei | 53.807 lei | 72.050 lei | 49.615 lei | 22.378 lei |
| Datorii | 14.756 lei | 18.035 lei | 22.696 lei | 30.198 lei | 35.242 lei | 19.385 lei | 10.996 lei |
| Capitaluri proprii | 23.777 lei | 19.196 lei | 9.662 lei | 23.609 lei | 36.808 lei | 30.230 lei | 11.382 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BANDENAL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BANDENAL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BANDENAL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Alimpești, Comuna Alimpești, județul Gorj (nr. 4); numărul de înmatriculare e J|18|433|2015, din 29.07.2015.
Ce cifră de afaceri a avut BANDENAL S.R.L. în 2025?
42.687 lei, cu 9% peste 2024 (39.108 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.581 lei.
Câți salariați are BANDENAL S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BANDENAL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.