FF CONTROL SRL

FF CONTROL SRL: firmă în funcțiune din Sat Becicherecu Mic, Comuna Becicherecu Mic, Timiș, CUI 34795157. Cifră de afaceri 2025: 362.004 lei, 2 salariați. Date O

Registru

CUI
34795157
Denumire
FF CONTROL SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|35|1757|2015
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.07.2015
Sediu
TRANDAFIRULUI, nr. 77, Sat Becicherecu Mic, Comuna Becicherecu Mic, Timiș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri

Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 362.004 lei (-25% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2016 299,5 mii lei · 2025 362 mii lei · maxim 2020 789,7 mii lei · minim 2023 261,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2016 176,1 mii lei · 2025 56,6 mii lei · maxim 2020 423,1 mii lei · minim 2022 −48,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2025 2 · maxim 2017 3 · minim 2016 2.

Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Activitate
Cifră de afaceri netă362.004 lei482.798 lei261.935 lei297.995 lei350.653 lei789.697 lei454.831 lei345.806 lei407.533 lei299.454 lei
Venituri totale373.649 lei482.867 lei272.629 lei321.600 lei352.146 lei803.366 lei484.914 lei352.370 lei415.773 lei301.403 lei
Cheltuieli totale311.305 lei335.177 lei211.975 lei366.877 lei253.262 lei374.665 lei221.773 lei213.747 lei409.399 lei122.338 lei
Rezultat
Profit net56.598 lei138.000 lei57.927 lei0 lei95.772 lei423.085 lei258.355 lei135.140 lei2.277 lei176.069 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei48.492 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net56.598 lei138.000 lei57.927 lei-48.492 lei95.772 lei423.085 lei258.355 lei135.140 lei2.277 lei176.069 lei
Bilanț
Active totale100.664 lei289.959 lei149.564 lei201.125 lei806.822 lei792.547 lei581.966 lei329.647 lei194.284 lei269.528 lei
Datorii43.819 lei54.352 lei31.304 lei32.093 lei28.572 lei110.068 lei9.925 lei15.961 lei15.738 lei93.259 lei
Capitaluri proprii56.845 lei235.607 lei118.260 lei169.032 lei778.250 lei682.479 lei572.041 lei313.686 lei178.546 lei176.269 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2222222232

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este FF CONTROL SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, FF CONTROL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul FF CONTROL SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Becicherecu Mic, Comuna Becicherecu Mic, județul Timiș (TRANDAFIRULUI, nr. 77); numărul de înmatriculare e J|35|1757|2015, din 20.07.2015.

Ce cifră de afaceri a avut FF CONTROL SRL în 2025?

362.004 lei, cu 25% sub 2024 (482.798 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 56.598 lei.

Câți salariați are FF CONTROL SRL?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre FF CONTROL SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.