ODDWORKS HEAVY STUFF SRL
ODDWORKS HEAVY STUFF SRL: firmă în funcțiune din Loc. Breaza de Sus, Oraș Breaza, Prahova, CUI 34790834. Cifră de afaceri 2025: 400.092 lei. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 34790834
- Denumire
- ODDWORKS HEAVY STUFF SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|8839|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.07.2015
- Sediu
- Ocinei, nr. 21D, Camera. 7., Loc. Breaza de Sus, Oraș Breaza, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5914 Proiecția de filme cinematografice · rev. 3
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
Arată toate (17)
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 400.092 lei (+1262% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 40,6 mii lei · 2025 400,1 mii lei · maxim 2025 400,1 mii lei · minim 2021 6,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 38,5 mii lei · 2025 171,6 mii lei · maxim 2025 171,6 mii lei · minim 2021 −47 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2017 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 400.092 lei | 29.372 lei | 7.340 lei | 13.461 lei | 6.785 lei | 43.879 lei | 32.905 lei | 50.674 lei | 159.607 lei | 164.445 lei | 40.628 lei |
| Venituri totale | 400.304 lei | 37.957 lei | 7.340 lei | 13.431 lei | 6.621 lei | 54.124 lei | 33.758 lei | 50.674 lei | 159.607 lei | 164.445 lei | 40.628 lei |
| Cheltuieli totale | 196.490 lei | 5.573 lei | 38.088 lei | 37.994 lei | 53.524 lei | 58.072 lei | 20.828 lei | 10.374 lei | 15.073 lei | 30.068 lei | 871 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 171.559 lei | 27.307 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 11.943 lei | 38.779 lei | 139.745 lei | 129.444 lei | 38.538 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 30.748 lei | 24.957 lei | 47.041 lei | 5.281 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 171.559 lei | 27.307 lei | -30.748 lei | -24.957 lei | -47.041 lei | -5.281 lei | 11.943 lei | 38.779 lei | 139.745 lei | 129.444 lei | 38.538 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 356.154 lei | 261.597 lei | 236.574 lei | 284.455 lei | 314.670 lei | 403.926 lei | 437.260 lei | 347.758 lei | 309.524 lei | 172.264 lei | 38.896 lei |
| Datorii | 11.956 lei | 20.737 lei | 23.021 lei | 40.155 lei | 45.413 lei | 60.114 lei | 88.167 lei | 1.052 lei | 1.597 lei | 4.082 lei | 158 lei |
| Capitaluri proprii | 344.198 lei | 240.860 lei | 213.553 lei | 244.300 lei | 269.257 lei | 343.812 lei | 349.093 lei | 346.706 lei | 307.927 lei | 168.182 lei | 38.738 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ODDWORKS HEAVY STUFF SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ODDWORKS HEAVY STUFF SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ODDWORKS HEAVY STUFF SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Breaza de Sus, Oraș Breaza, județul Prahova (Ocinei, nr. 21D, Camera. 7.); numărul de înmatriculare e J|40|8839|2015, din 17.07.2015.
Ce cifră de afaceri a avut ODDWORKS HEAVY STUFF SRL în 2025?
400.092 lei, cu 1262% peste 2024 (29.372 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 171.559 lei.
De unde vin datele despre ODDWORKS HEAVY STUFF SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.