PEPE MAR 98 SRL — dosare în instanță
Numele PEPE MAR 98 SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 29 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 14 iulie 2023
- Ultima activitate
- 29 septembrie 2026
- Rol dominant
- Intimat Reclamant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 34764169)
- CUI
- 34764169
- Denumire
- PEPE - MAR 98 SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|16|1095|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.07.2015
- Sediu
- ÎNFRĂȚIRII, nr. 9, bl. I1, sc. 1, ap. 4, Municipiul Craiova, Dolj
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0112 Cultivarea orezului · rev. 3
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor · rev. 3
- 0115 Cultivarea tutunului · rev. 3
- 0116 Cultivarea plantelor pentru fibre textile · rev. 3
- 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 3
Arată toate (12)
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
- 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor · rev. 3
- 3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.814.432 lei (+15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 134,6 mii lei · 2025 1,8 mil. lei · maxim 2025 1,8 mil. lei · minim 2018 63,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 19,8 mii lei · 2025 642,5 mii lei · maxim 2021 1,4 mil. lei · minim 2015 19,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2021 2 · minim 2018 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.814.432 lei | 1.573.798 lei | 1.393.846 lei | 113.254 lei | 1.526.805 lei | 159.960 lei | 226.360 lei | 63.168 lei | 311.834 lei | 867.820 lei | 134.569 lei |
| Venituri totale | 1.705.946 lei | 1.836.052 lei | 1.845.428 lei | 982.004 lei | 2.018.678 lei | 413.486 lei | 398.026 lei | 88.640 lei | 311.851 lei | 867.820 lei | 134.569 lei |
| Cheltuieli totale | 953.564 lei | 1.020.075 lei | 1.123.696 lei | 790.861 lei | 645.517 lei | 275.299 lei | 173.843 lei | 64.132 lei | 206.165 lei | 713.132 lei | 110.684 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 642.524 lei | 769.154 lei | 709.271 lei | 190.083 lei | 1.358.332 lei | 136.725 lei | 221.827 lei | 22.612 lei | 96.330 lei | 130.513 lei | 19.848 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 642.524 lei | 769.154 lei | 709.271 lei | 190.083 lei | 1.358.332 lei | 136.725 lei | 221.827 lei | 22.612 lei | 96.330 lei | 130.513 lei | 19.848 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.458.710 lei | 3.393.708 lei | 3.806.727 lei | 3.401.104 lei | 3.205.828 lei | 1.951.204 lei | 1.504.333 lei | 700.603 lei | 582.819 lei | 603.312 lei | 528.494 lei |
| Datorii | 563.127 lei | 651.761 lei | 968.716 lei | 1.272.363 lei | 1.238.281 lei | 1.341.990 lei | 1.031.844 lei | 449.941 lei | 354.969 lei | 471.792 lei | 508.446 lei |
| Capitaluri proprii | 2.895.583 lei | 2.741.947 lei | 2.838.011 lei | 2.128.741 lei | 1.967.547 lei | 609.214 lei | 472.489 lei | 250.662 lei | 227.850 lei | 131.520 lei | 20.048 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Intimat Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Recurs: 1
Dosare pe ani
- 2023: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 323/207/2022 | Curtea de Apel Craiova | Civil | Recurs | Intimat Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare PEPE MAR 98 SRL?
PEPE MAR 98 SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 29 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des PEPE MAR 98 SRL?
Cel mai des ca intimat reclamant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă intimat și reclamant?
Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs). Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 08 octombrie 2026.