CARMA NUTRITION SRL
CARMA NUTRITION SRL: firmă cu activitatea suspendată din Municipiul Târgu Jiu, Gorj, CUI 34750104. Cifră de afaceri 2020: 42.428 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 34750104
- Denumire
- CARMA NUTRITION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|386|2015
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 08.07.2015
- Sediu
- SLT. MIHAI-CRISTIAN OANCEA, nr. 2, bl. 2, sc. 5, et. 3, ap. 94, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2020 · 6 bilanțuri
Financiar · 2015–2020 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2020, față de 2019.
În 2020, cifra de afaceri netă a fost 42.428 lei (-13% față de 2019).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 16 mii lei · 2020 42,4 mii lei · maxim 2017 73,9 mii lei · minim 2015 16 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −3,6 mii lei · 2020 8,2 mii lei · maxim 2020 8,2 mii lei · minim 2019 −14,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2020 0 · maxim 2016 1 · minim 2020 0.
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 42.428 lei | 48.639 lei | 66.432 lei | 73.931 lei | 51.877 lei | 16.029 lei |
| Venituri totale | 42.428 lei | 48.639 lei | 66.432 lei | 77.098 lei | 54.710 lei | 16.029 lei |
| Cheltuieli totale | 33.130 lei | 62.704 lei | 73.395 lei | 78.276 lei | 53.095 lei | 19.117 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 8.202 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 462 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 14.552 lei | 7.628 lei | 1.918 lei | 0 lei | 3.569 lei |
| Rezultat net | 8.202 lei | -14.552 lei | -7.628 lei | -1.918 lei | 462 lei | -3.569 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 9.097 lei | 11.105 lei | 11.501 lei | 15.280 lei | 17.539 lei | 21.847 lei |
| Datorii | 27.900 lei | 38.110 lei | 23.954 lei | 20.105 lei | 20.446 lei | 25.216 lei |
| Capitaluri proprii | -18.803 lei | -27.005 lei | -12.453 lei | -4.825 lei | -2.907 lei | -3.369 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CARMA NUTRITION SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CARMA NUTRITION SRL figurează cu activitatea suspendată, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul CARMA NUTRITION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Jiu, județul Gorj (SLT. MIHAI-CRISTIAN OANCEA, nr. 2, bl. 2, sc. 5, et. 3, ap. 94); numărul de înmatriculare e J|18|386|2015, din 08.07.2015.
Ce cifră de afaceri a avut CARMA NUTRITION SRL în 2020?
42.428 lei, cu 13% sub 2019 (48.639 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.202 lei.
Câți salariați are CARMA NUTRITION SRL?
0 salariați în medie în 2020 (1 în 2019), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CARMA NUTRITION SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2020). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.