NEMAR REZIDENTIAL CONSTRUCT SRL
NEMAR REZIDENTIAL CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Oraș Popești Leordeni, Ilfov, CUI 34733863. Cifră de afaceri 2025: 1.067.200 lei, 1 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 34733863
- Denumire
- NEMAR REZIDENTIAL CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2278|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.07.2015
- Sediu
- MIRĂSLĂU, nr. 10, bl. T3-2, sc. 2, ap. 11, Parter, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.067.200 lei (+63% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 40 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2021 2,6 mil. lei · minim 2015 40 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 15,2 mii lei · 2025 194,8 mii lei · maxim 2021 1,2 mil. lei · minim 2023 −108,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 1 · maxim 2015 3 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.067.200 lei | 656.145 lei | 100.006 lei | 533.919 lei | 2.592.842 lei | 1.346.211 lei | 1.659.475 lei | 47.970 lei | 45.000 lei | 96.200 lei | 40.000 lei |
| Venituri totale | 1.077.320 lei | 667.751 lei | 137.476 lei | 566.062 lei | 2.594.305 lei | 1.351.953 lei | 1.659.477 lei | 47.970 lei | 45.000 lei | 96.200 lei | 40.000 lei |
| Cheltuieli totale | 858.930 lei | 415.568 lei | 244.385 lei | 476.013 lei | 1.348.974 lei | 743.027 lei | 868.360 lei | 58.419 lei | 47.887 lei | 52.650 lei | 23.611 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 194.783 lei | 236.577 lei | 0 lei | 84.178 lei | 1.219.906 lei | 596.594 lei | 774.521 lei | 0 lei | 0 lei | 41.626 lei | 15.189 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 108.214 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 10.929 lei | 3.337 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 194.783 lei | 236.577 lei | -108.214 lei | 84.178 lei | 1.219.906 lei | 596.594 lei | 774.521 lei | -10.929 lei | -3.337 lei | 41.626 lei | 15.189 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.305.823 lei | 1.825.625 lei | 2.120.463 lei | 2.958.356 lei | 2.799.128 lei | 1.819.833 lei | 1.587.483 lei | 1.070.369 lei | 56.770 lei | 60.687 lei | 23.898 lei |
| Datorii | 314.728 lei | 29.313 lei | 260.728 lei | 240.407 lei | 165.357 lei | 405.968 lei | 770.212 lei | 1.027.620 lei | 3.092 lei | 3.672 lei | 8.509 lei |
| Capitaluri proprii | 1.991.095 lei | 1.796.312 lei | 1.859.735 lei | 2.717.949 lei | 2.633.771 lei | 1.413.865 lei | 817.271 lei | 42.749 lei | 53.678 lei | 57.015 lei | 15.389 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NEMAR REZIDENTIAL CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NEMAR REZIDENTIAL CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NEMAR REZIDENTIAL CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Popești Leordeni, județul Ilfov (MIRĂSLĂU, nr. 10, bl. T3-2, sc. 2, ap. 11, Parter); numărul de înmatriculare e J|23|2278|2015, din 03.07.2015.
Ce cifră de afaceri a avut NEMAR REZIDENTIAL CONSTRUCT SRL în 2025?
1.067.200 lei, cu 63% peste 2024 (656.145 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 194.783 lei.
Câți salariați are NEMAR REZIDENTIAL CONSTRUCT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NEMAR REZIDENTIAL CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.