MANUCOS STEFMAN S.R.L.
MANUCOS STEFMAN S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Bozia, Comuna Fălciu, Vaslui, CUI 34679560. Cifră de afaceri 2018: 28.230 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 34679560
- Denumire
- MANUCOS STEFMAN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|263|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.06.2015
- Sediu
- BOZIA, nr. 12, Sat Bozia, Comuna Fălciu, Vaslui
- Activități autorizate (CAEN)
- 1031 Prelucrarea și conservarea cartofilor · rev. 2
- 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume · rev. 2
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
Arată toate (20)
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
- 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) · rev. 2
- 7734 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de transport pe apă · rev. 2
- 7735 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de transport aerian · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2018 · 4 bilanțuri
Financiar · 2015–2018 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2018, față de 2017.
În 2018, cifra de afaceri netă a fost 28.230 lei (+157% față de 2017).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 5 mii lei · 2018 28,2 mii lei · maxim 2018 28,2 mii lei · minim 2015 5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −3,7 mii lei · 2018 5,4 mii lei · maxim 2018 5,4 mii lei · minim 2015 −3,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2018 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 28.230 lei | 10.980 lei | — | 4.980 lei |
| Venituri totale | 35.266 lei | 14.744 lei | 0 lei | 4.980 lei |
| Cheltuieli totale | 29.544 lei | 13.923 lei | 1.936 lei | 8.504 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 5.439 lei | 711 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 1.936 lei | 3.673 lei |
| Rezultat net | 5.439 lei | 711 lei | -1.936 lei | -3.673 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 8.675 lei | 6.432 lei | 2.500 lei | 2.400 lei |
| Datorii | 7.934 lei | 11.130 lei | 7.909 lei | 5.873 lei |
| Capitaluri proprii | 741 lei | -4.698 lei | -5.409 lei | -3.473 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MANUCOS STEFMAN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MANUCOS STEFMAN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul MANUCOS STEFMAN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bozia, Comuna Fălciu, județul Vaslui (BOZIA, nr. 12); numărul de înmatriculare e J|37|263|2015, din 22.06.2015.
Ce cifră de afaceri a avut MANUCOS STEFMAN S.R.L. în 2018?
28.230 lei, cu 157% peste 2017 (10.980 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.439 lei.
Câți salariați are MANUCOS STEFMAN S.R.L.?
1 salariat în medie în 2018 (1 în 2017), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MANUCOS STEFMAN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2018). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.