YANIS TRUCK SRL
YANIS TRUCK SRL: firmă în funcțiune din Sat Poarta Albă, Comuna Poarta Albă, Constanța, CUI 34678041. Cifră de afaceri 2025: 228.710 lei, 1 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 34678041
- Denumire
- YANIS TRUCK SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|1350|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.06.2015
- Sediu
- Sălciilor, nr. 1L, Sat Poarta Albă, Comuna Poarta Albă, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0147 Creșterea păsărilor · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 3
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Arată toate (7)
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 228.710 lei (-16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 28,4 mii lei · 2025 228,7 mii lei · maxim 2021 718,2 mii lei · minim 2017 28,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −6 mii lei · 2025 136,9 mii lei · maxim 2024 199,5 mii lei · minim 2016 −39,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 2 · 2025 1 · maxim 2020 3 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 228.710 lei | 272.568 lei | 116.000 lei | 333.301 lei | 718.210 lei | 658.549 lei | 410.318 lei | 157.158 lei | 28.439 lei | — | — |
| Venituri totale | 268.482 lei | 326.275 lei | 140.386 lei | 510.080 lei | 732.496 lei | 658.583 lei | 413.060 lei | 157.679 lei | 28.444 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 129.589 lei | 124.457 lei | 124.642 lei | 503.942 lei | 724.862 lei | 621.741 lei | 405.310 lei | 154.837 lei | 47.087 lei | 39.571 lei | 5.993 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 136.949 lei | 199.500 lei | 14.712 lei | 1.034 lei | 300 lei | 29.828 lei | 3.618 lei | 1.171 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 18.927 lei | 39.571 lei | 5.993 lei |
| Rezultat net | 136.949 lei | 199.500 lei | 14.712 lei | 1.034 lei | 300 lei | 29.828 lei | 3.618 lei | 1.171 lei | -18.927 lei | -39.571 lei | -5.993 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 949.351 lei | 491.850 lei | 314.269 lei | 207.763 lei | 367.060 lei | 344.839 lei | 346.194 lei | 149.172 lei | 89.482 lei | 66.995 lei | 86.671 lei |
| Datorii | 577.881 lei | 257.329 lei | 279.248 lei | 187.454 lei | 347.785 lei | 304.812 lei | 405.697 lei | 212.292 lei | 153.772 lei | 106.366 lei | 92.464 lei |
| Capitaluri proprii | 371.470 lei | 234.521 lei | 35.021 lei | 20.309 lei | 19.275 lei | 40.027 lei | -59.503 lei | -63.120 lei | -64.290 lei | -39.371 lei | -5.793 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este YANIS TRUCK SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, YANIS TRUCK SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul YANIS TRUCK SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Poarta Albă, Comuna Poarta Albă, județul Constanța (Sălciilor, nr. 1L); numărul de înmatriculare e J|13|1350|2015, din 22.06.2015.
Ce cifră de afaceri a avut YANIS TRUCK SRL în 2025?
228.710 lei, cu 16% sub 2024 (272.568 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 136.949 lei.
Câți salariați are YANIS TRUCK SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre YANIS TRUCK SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.