NEXUS SECURITY S.R.L.
NEXUS SECURITY S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, CUI 34644529. Cifră de afaceri 2025: 459.766 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 34644529
- Denumire
- NEXUS SECURITY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1786|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.06.2015
- Sediu
- IAZULUI, nr. 12D, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 459.766 lei (-9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 22,9 mii lei · 2025 459,8 mii lei · maxim 2024 504,7 mii lei · minim 2015 22,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −3,7 mii lei · 2025 115 mii lei · maxim 2022 125,9 mii lei · minim 2018 −28,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 2 · maxim 2019 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 459.766 lei | 504.739 lei | 441.330 lei | 440.343 lei | 228.118 lei | 220.612 lei | 263.139 lei | 105.384 lei | 84.247 lei | 120.377 lei | 22.857 lei |
| Venituri totale | 459.774 lei | 504.748 lei | 441.330 lei | 440.343 lei | 228.119 lei | 220.614 lei | 263.139 lei | 105.384 lei | 84.247 lei | 120.377 lei | 22.857 lei |
| Cheltuieli totale | 335.010 lei | 396.304 lei | 414.794 lei | 310.947 lei | 209.364 lei | 193.333 lei | 256.844 lei | 132.074 lei | 104.042 lei | 105.020 lei | 25.901 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 115.003 lei | 97.782 lei | 22.123 lei | 125.873 lei | 16.519 lei | 25.215 lei | 3.664 lei | 0 lei | 0 lei | 11.745 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 28.317 lei | 22.323 lei | 0 lei | 3.730 lei |
| Rezultat net | 115.003 lei | 97.782 lei | 22.123 lei | 125.873 lei | 16.519 lei | 25.215 lei | 3.664 lei | -28.317 lei | -22.323 lei | 11.745 lei | -3.730 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 266.018 lei | 133.091 lei | 107.146 lei | 166.889 lei | 45.138 lei | 20.903 lei | 38.541 lei | 9.123 lei | 15.656 lei | 28.161 lei | 1.950 lei |
| Datorii | 150.775 lei | 35.069 lei | 35.825 lei | 40.551 lei | 42.164 lei | 34.448 lei | 77.301 lei | 51.547 lei | 29.764 lei | 19.946 lei | 5.480 lei |
| Capitaluri proprii | 115.243 lei | 98.022 lei | 71.321 lei | 126.338 lei | 2.974 lei | -13.545 lei | -38.760 lei | -42.424 lei | -14.108 lei | 8.215 lei | -3.530 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NEXUS SECURITY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NEXUS SECURITY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NEXUS SECURITY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Florești, județul Cluj (IAZULUI, nr. 12D); numărul de înmatriculare e J|12|1786|2015, din 12.06.2015.
Ce cifră de afaceri a avut NEXUS SECURITY S.R.L. în 2025?
459.766 lei, cu 9% sub 2024 (504.739 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 115.003 lei.
Câți salariați are NEXUS SECURITY S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NEXUS SECURITY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.