BIG KEBAP FOOD SRL
BIG KEBAP FOOD SRL: firmă în procedură de insolvență din Municipiul Călărași, Călărași, CUI 34625675. Cifră de afaceri 2017: 145.584 lei, 1 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 34625675
- Denumire
- BIG KEBAP FOOD SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|51|238|2015
- Stare în registru
- în procedură de insolvență
- Data înmatriculării
- 09.06.2015
- Sediu
- GRIVIȚA, nr. 167, CAMERA 3, Municipiul Călărași, Călărași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 23.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2017 · 3 bilanțuri
Financiar · 2015–2017 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2017, față de 2016.
În 2017, cifra de afaceri netă a fost 145.584 lei (-38% față de 2016).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 140,1 mii lei · 2017 145,6 mii lei · maxim 2016 236,2 mii lei · minim 2015 140,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −51,3 mii lei · 2017 5,8 mii lei · maxim 2017 5,8 mii lei · minim 2015 −51,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2017 1 · maxim 2015 6 · minim 2017 1.
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 145.584 lei | 236.234 lei | 140.133 lei |
| Venituri totale | 145.584 lei | 239.936 lei | 141.976 lei |
| Cheltuieli totale | 137.528 lei | 285.298 lei | 189.013 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 5.810 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 47.762 lei | 51.296 lei |
| Rezultat net | 5.810 lei | -47.762 lei | -51.296 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 55.535 lei | 5.151 lei | 28.188 lei |
| Datorii | 148.523 lei | 103.949 lei | 79.284 lei |
| Capitaluri proprii | -92.988 lei | -98.798 lei | -51.096 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 5 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BIG KEBAP FOOD SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BIG KEBAP FOOD SRL figurează în procedură de insolvență. La ANAF, pe 23.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul BIG KEBAP FOOD SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Călărași, județul Călărași (GRIVIȚA, nr. 167, CAMERA 3); numărul de înmatriculare e J|51|238|2015, din 09.06.2015.
Ce cifră de afaceri a avut BIG KEBAP FOOD SRL în 2017?
145.584 lei, cu 38% sub 2016 (236.234 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.810 lei.
Câți salariați are BIG KEBAP FOOD SRL?
1 salariat în medie în 2017 (5 în 2016), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BIG KEBAP FOOD SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2017). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.