ADENA PAVAJE SRL
ADENA PAVAJE SRL: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, CUI 34577225. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 34577225
- Denumire
- ADENA PAVAJE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1622|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.05.2015
- Sediu
- SUB CETATE, nr. 136, sc. 2, ap. 18, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 2
- 2362 Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții · rev. 2
- 2363 Fabricarea betonului · rev. 2
- 2364 Fabricarea mortarului · rev. 2
- 2369 Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
Arată toate (13)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 35,3 mii lei · 2022 55,8 mii lei · maxim 2019 93,6 mii lei · minim 2016 35,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −24,7 mii lei · 2025 −1,6 mii lei · maxim 2025 −1,6 mii lei · minim 2022 −53 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2022 2 · maxim 2020 2 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | 55.817 lei | 90.651 lei | 45.700 lei | 93.576 lei | 58.182 lei | 38.210 lei | 35.300 lei | — |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 55.817 lei | 90.651 lei | 45.700 lei | 93.576 lei | 58.182 lei | 38.210 lei | 35.300 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 1.554 lei | 42.181 lei | 9.804 lei | 108.246 lei | 115.966 lei | 71.514 lei | 117.080 lei | 93.259 lei | 83.928 lei | 79.166 lei | 24.713 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 1.554 lei | 42.181 lei | 9.804 lei | 52.988 lei | 26.435 lei | 26.271 lei | 24.440 lei | 35.658 lei | 46.562 lei | 44.925 lei | 24.713 lei |
| Rezultat net | -1.554 lei | -42.181 lei | -9.804 lei | -52.988 lei | -26.435 lei | -26.271 lei | -24.440 lei | -35.658 lei | -46.562 lei | -44.925 lei | -24.713 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.999 lei | 3.453 lei | 5.635 lei | 15.438 lei | 170.066 lei | 120.535 lei | 141.082 lei | 103.776 lei | 138.970 lei | 113.208 lei | 104.921 lei |
| Datorii | 332.193 lei | 332.093 lei | 292.094 lei | 292.093 lei | 314.742 lei | 238.776 lei | 333.052 lei | 271.306 lei | 255.734 lei | 182.656 lei | 129.434 lei |
| Capitaluri proprii | -330.194 lei | -328.640 lei | -286.459 lei | -276.655 lei | -144.676 lei | -118.241 lei | -191.970 lei | -167.530 lei | -116.764 lei | -69.448 lei | -24.513 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ADENA PAVAJE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ADENA PAVAJE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ADENA PAVAJE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Florești, județul Cluj (SUB CETATE, nr. 136, sc. 2, ap. 18); numărul de înmatriculare e J|12|1622|2015, din 28.05.2015.
De unde vin datele despre ADENA PAVAJE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.