NUCLEOS HEALTHCARE SRL

NUCLEOS HEALTHCARE SRL: firmă în funcțiune din Sat Snagov, Comuna Snagov, Ilfov, CUI 34500809. Cifră de afaceri 2025: 6.973 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
34500809
Denumire
NUCLEOS HEALTHCARE SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|4441|2015
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.12.2015
Sediu
LALELELOR, nr. 7, nr.cadastral 1522, Sat Snagov, Comuna Snagov, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 2042 Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă) · rev. 2
  • 2110 Fabricarea produselor farmaceutice de bază · rev. 2
  • 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice · rev. 2
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 2
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · rev. 2
  • 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (20)
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate · rev. 2
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
  • 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie · rev. 2
  • 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 6.973 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 152 mii lei · 2025 7 mii lei · maxim 2016 764,6 mii lei · minim 2025 7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −73,6 mii lei · 2025 −15,4 mii lei · maxim 2022 204,6 mii lei · minim 2018 −189,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2020 1 · maxim 2016 2 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă6.973 lei——751.182 lei26.169 lei47.296 lei49.743 lei46.597 lei661.181 lei764.561 lei152.013 lei
Venituri totale7.118 lei334 lei2.470 lei754.701 lei37.294 lei57.313 lei103.188 lei47.639 lei672.255 lei770.866 lei159.501 lei
Cheltuieli totale22.486 lei19.955 lei30.358 lei527.435 lei70.928 lei163.451 lei185.933 lei235.644 lei556.528 lei723.531 lei228.458 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei204.641 lei0 lei0 lei0 lei0 lei96.154 lei17.258 lei0 lei
Pierdere netă15.368 lei19.621 lei27.888 lei0 lei34.728 lei107.884 lei85.766 lei189.403 lei0 lei0 lei73.646 lei
Rezultat net-15.368 lei-19.621 lei-27.888 lei204.641 lei-34.728 lei-107.884 lei-85.766 lei-189.403 lei96.154 lei17.258 lei-73.646 lei
Bilanț
Active totale25.612 lei40.397 lei59.408 lei84.113 lei139.740 lei102.751 lei196.468 lei134.246 lei228.341 lei320.359 lei469.526 lei
Datorii250.985 lei251.129 lei250.519 lei247.335 lei507.604 lei436.037 lei421.871 lei273.883 lei178.575 lei366.747 lei533.172 lei
Capitaluri proprii-225.373 lei-210.732 lei-191.111 lei-163.222 lei-367.864 lei-333.286 lei-225.403 lei-139.637 lei49.766 lei-46.388 lei-63.646 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—————111121

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NUCLEOS HEALTHCARE SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, NUCLEOS HEALTHCARE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul NUCLEOS HEALTHCARE SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Snagov, Comuna Snagov, județul Ilfov (LALELELOR, nr. 7, nr.cadastral 1522); numărul de înmatriculare e J|23|4441|2015, din 16.12.2015.

Ce cifră de afaceri a avut NUCLEOS HEALTHCARE SRL în 2025?

6.973 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 15.368 lei.

De unde vin datele despre NUCLEOS HEALTHCARE SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.