BIA & BIA CONSTRUCT SRL
BIA & BIA CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita, CUI 34499402. Cifră de afaceri 2025: 250.372 lei, 1 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 34499402
- Denumire
- BIA & BIA CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|19|142|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.05.2015
- Sediu
- EŐTVŐS JÓZSEF, nr. 12, ap. 4, Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita
- Activități autorizate (CAEN)
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 250.372 lei (+5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 128,2 mii lei · 2025 250,4 mii lei · maxim 2025 250,4 mii lei · minim 2015 128,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −51,8 mii lei · 2025 95,7 mii lei · maxim 2023 614,5 mii lei · minim 2015 −51,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2015 2 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 250.372 lei | 238.334 lei | 225.340 lei | 199.231 lei | 215.916 lei | 236.490 lei | 242.031 lei | 244.470 lei | 180.344 lei | 219.596 lei | 128.226 lei |
| Venituri totale | 536.859 lei | 1.235.738 lei | 1.263.758 lei | 397.969 lei | 291.267 lei | 298.575 lei | 325.098 lei | 651.812 lei | 222.991 lei | 261.906 lei | 641.042 lei |
| Cheltuieli totale | 416.994 lei | 934.969 lei | 640.502 lei | 371.986 lei | 310.655 lei | 290.329 lei | 312.420 lei | 571.081 lei | 212.644 lei | 205.893 lei | 692.828 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 95.712 lei | 253.240 lei | 614.504 lei | 21.887 lei | 0 lei | 5.891 lei | 6.667 lei | 64.875 lei | 10.347 lei | 56.013 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 22.274 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 51.786 lei |
| Rezultat net | 95.712 lei | 253.240 lei | 614.504 lei | 21.887 lei | -22.274 lei | 5.891 lei | 6.667 lei | 64.875 lei | 10.347 lei | 56.013 lei | -51.786 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 4.935.386 lei | 5.306.506 lei | 4.285.965 lei | 3.720.460 lei | 3.482.029 lei | 3.548.892 lei | 3.602.010 lei | 3.445.742 lei | 3.416.396 lei | 3.298.458 lei | 3.205.106 lei |
| Datorii | 697.392 lei | 1.132.234 lei | 364.933 lei | 413.932 lei | 197.388 lei | 241.224 lei | 300.233 lei | 114.510 lei | 153.477 lei | 45.886 lei | 8.547 lei |
| Capitaluri proprii | 4.237.994 lei | 4.174.272 lei | 3.921.032 lei | 3.306.528 lei | 3.284.641 lei | 3.305.380 lei | 3.299.489 lei | 3.327.794 lei | 3.262.919 lei | 3.252.572 lei | 3.196.559 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BIA & BIA CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BIA & BIA CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul BIA & BIA CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Odorheiu Secuiesc, județul Harghita (EŐTVŐS JÓZSEF, nr. 12, ap. 4); numărul de înmatriculare e J|19|142|2015, din 13.05.2015.
Ce cifră de afaceri a avut BIA & BIA CONSTRUCT SRL în 2025?
250.372 lei, cu 5% peste 2024 (238.334 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 95.712 lei.
Câți salariați are BIA & BIA CONSTRUCT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BIA & BIA CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.